Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

814 ne shitje | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 814 ne shitje,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 814 ne shitje Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Sht 19:07 Makina , Tiranë

Kamion 814

10 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 11:02 Makina , Korçë

Shitet Mercedes Benz varjo 814 viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Sht 22:10 Makina , Tiranë

Shitet C Class 220 Automat 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 09:16 Makina , Shkodër

Shitet/Nderrohet Vario

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 20:50 Makina , Gjirokastër

814

11 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Gush 20:33 Makina , Elbasan

Kamion 814 Vetshkarkus 6 pistona

5 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Gush 14:48 Makina , Lushnjë

Benz 814

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Gush 09:20 Makina , Elbasan

Kamion 814 vetshkarkus

5 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Gush 15:46 Makina , Lushnjë

benz 814

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 08:30 Makina , Elbasan

Kamion 814 vetshkarkus 6 pistona

5 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
30 Korr 20:43 Makina , Elbasan

Kamion 814 Vet shkarkus 6 pistona letra per 1 vit

6 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Korr 08:43 Makina , Durrës

✅Mercedez Benz 814✅

13 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 12:08 Makina , Elbasan

kamion 814 6pistona

6 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
25 Korr 08:41 Makina , Kucovë

vario 814 D

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Korr 14:14 Makina , Elbasan

Kamion 814 vetshkarkus

6 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 19:42 Makina , Mallakastër

mercedes benz 814

40 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 19:30 Makina , Mallakastër

mercedes benz 814

40 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 10:03 Makina , Shkodër

Mercedez benz

13 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 814 ne shitje | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

814 ne shitje 814 ne shitje 814 ne shitje

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione