Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes Model Tjeter Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes Model Tjeter | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:58 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Mercedes atego 812

12 Qer 21:25 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Makina

1 EUR

11 Qer 21:36 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

shitet sprinter 516

32 EUR

06 Qer 21:51 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

Sprinter 616 autobus 30 vende

22 EUR

04 Qer 15:06 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet sprinter (erduman automotive )

55 000 EUR

01 Qer 22:59 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZJON BENX 207 ME TAKSA TE PAGUJTME 1999euro i diskut

1 999 EUR

01 Qer 13:12 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus Beluga 35 vende

22 000 EUR

01 Qer 13:10 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Autobus Shitet OKAZION Mercedes Beluga 818

28 000 EUR

01 Qer 11:06 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Mercedes Benz Actros 2551 2012

31 Maj 21:05 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

shitet sprinter 516

32 EUR

26 Maj 20:24 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet Sprinter 316 cdi

16 000 LEK

23 Maj 18:58 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Sprinter 413 Dopjo Gome

6 700 EUR

15 Maj 07:07 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter

16 000 EUR

10 Maj 19:08 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

shitet 412

11 LEK

06 Maj 04:35 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Sprinter 313 Cdi

10 000 EUR

01 Maj 23:14 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

i shitur

25 EUR

22 Pri 13:41 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

U SHITË Irizar Pb Mercedes

26 000 EUR

22 Pri 06:48 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter 416 Cdi

16 000 EUR

19 Pri 12:10 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Sprinter 313 cdi

7 000 EUR

31 Mar 09:35 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter

8 000 LEK

27 Mar 11:50 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Merceses sprinter

05 Mar 13:32 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Super Sprinter 416 (24 vendesh) 12 000€

12 000 EUR Çmimi me zbritje

23 Shk 10:41 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Mb travego 15 RHD

53 000 EUR

20 Shk 14:12 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Makine Funerali Mercedes

05 Shk 06:58 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Shitet 19 22 4 × 4 me reduktor

19 000 EUR

21 Jan 19:00 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter 416 Cdi

16 000 EUR

16 Jan 11:40 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter 416. 23vende. Viti 2004.

14 LEK

12 Jan 21:38 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BENX 207 ME TAKSA PER VIT NE GJENJE PUNE 5+1 VENDE

2 EUR

22 Dhj 19:15 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet autobusi 27 ulese

1 EUR

14 Dhj 09:05 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet

123 EUR

27 Nën 03:07 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet

1 LEK

23 Nën 18:33 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter

1 LEK Çmimi me zbritje

23 Nën 17:23 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

U SHITË Tourino Meredez Autobus Minibus

32 EUR

22 Sht 22:09 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet

2 300 EUR

20 Sht 18:50 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Shitet super Sprinter

35 EUR

16 Sht 14:00 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Makin

08 Sht 20:26 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Mercedes 814

08 Sht 20:02 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet Mercedes 814

08 Sht 07:34 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet 313

27 Gush 13:28 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZION Sprinter 518 CDI

24 Gush 19:23 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sprinter 316

12 500 EUR

08 Gush 11:21 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Sprinter 412D

6 500 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Mercedes Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione