Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

235 65 r17 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 29
Të tjera , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 235 65 r17,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 235 65 r17 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Maj 12:27 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Shkodër

VOLVO XC60 D5 2.4

10 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 14:40 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Lezhë

Goma 235/65/r17

70 LEK

Shitësit të Besuar
10 Maj 12:07 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 D5

10 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 10:24 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Okazion goma 17 per Audi Q5/Q7

400 EUR Çmimi me zbritje

02 Pri 16:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Goma mishelin +disqe 350 €

400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 20:51 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Durrës

Goma 235.65.16 C

170 EUR

03 Mar 03:41 Të tjera  ·  Tiranë

Goma te perdorura + disqe

1 LEK

08 Gush 16:22 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pogradec

Disqe + goma Pirelli 235/65/R17 per Mercedes Benz

260 EUR Çmimi me zbritje

17 Pri 22:26 Të tjera  ·  Durrës

disqe goma

123 EUR

22 Korr 21:13 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Elbasan

Disqe goma Mercedes Benz 17

21 Pri 16:27 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Vlorë

Disqe Goma R17 Audi Origjinal

24 000 LEK

18 Mar 14:08 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Shkodër

Diqesqe me goma

350 EUR

14 Jan 18:16 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shiten disqe xc60

450 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 12:42 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Berat

Goma dhe disqe michelin

300 EUR

30 Pri 19:46 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Goma

27 Pri 12:08 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Gome R17 235 65

25 EUR

21 Jan 12:04 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Goma Benzi + Disqe !!!

500 EUR Çmimi me zbritje

18 Jan 20:03 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Vlorë

diqse

200 EUR

21 Dhj 19:44 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe alumini 17" Volvo XC90 + goma vere

350 EUR Çmimi me zbritje

17 Dhj 15:08 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

DISQE +GOMA R17

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Nën 09:05 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

shiten goma 235/65 R17

70 LEK

22 Korr 19:46 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

Disqe Dhe goma 235/65 R17

450 EUR

19 Nën 12:16 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 3.0 Benzin+Gaz full optional!

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 23:10 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Berat

disqe 17 per bmw

400 EUR

16 Nën 14:59 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Krujë

Gome bashk me disk x5 17'

100 EUR

19 Qer 22:19 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Goma + disqe brightstone ML 2007

250 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 235 65 r17 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione