Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

124 250 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 124 250,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 124 250 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 07:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Gramsh

W 124

4 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 09:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

e clas 250 Automat

4 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 08:52 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  814  ·  Berat

Pjes

1 LEK

15 Maj 21:28 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  914  ·  Berat

Pjes

1 LEK

15 Maj 13:51 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  814  ·  Berat

Mercedes

1 LEK

14 Pri 20:45 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

124 dhe 190 Benz viti '91 motor 2.5 naft

10 EUR

13 Pri 16:31 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Pjes kembimi 124 250

1 LEK

26 Mar 08:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vlorë

E class 250 20v w 124 E 250 turbo E 300 24v

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 17:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

E 250 turbodiesel w 124

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 18:34 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  814  ·  Berat

Pjes

1 LEK

16 Shk 16:47 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  711  ·  Berat

Pjes

1 LEK

01 Jan 22:49 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

SHITEN DISQE BENZ 124 190 R16

150 LEK Çmimi me zbritje

23 Dhj 18:40 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  814  ·  Berat

Pjes

1 LEK

04 Dhj 18:01 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  711  ·  Berat

Pjes

1 LEK

22 Nën 16:19 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  814  ·  Berat

Pjes

1 LEK

20 Nën 22:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

mercedes -benz 124 Turbo

55 EUR

20 Nën 16:37 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Mercedes-Benz  ·  814  ·  Berat

Pjes

1 LEK

14 Nën 18:50 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

Motor

1 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 09:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Berat

Mercedes Benc E klass 250 automat viti 1995 taksa te prera

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
24 Maj 12:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

SHITET / NDERRIM

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Jan 22:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

Mercedez Benz E250 D 1993 gjendje shum e mire

4 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: > 500 000
23 Jan 10:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

124 Mercedes Benz

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Jan 12:56 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Caterpillar Washer Types, Oem Parts

1 111 LEK

24 Dhj 14:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

Benz w 124

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 19:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Fier

Benc 250

1 500 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 17:32 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Vlorë

Vollant w 124 benz

1 LEK

21 Tet 17:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Fier

W 124

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Tet 16:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Fier

124

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Qer 14:37 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque 2.0d Dynamic

26 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Maj 01:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Mercedes W124 Automatike me kondicioner

5 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 18:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Mercedes Benz 124

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Shk 17:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Mercedes Benz 124

1 750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Jan 17:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 18:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

Pjes 124 motorr 200 Benzine 250 ,300 naft gjys Turbo viti 94

1 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 07:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Korçë

Mercedes 250 124 ne gjendje te mir

1 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 12:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Korçë

shitet benc 124

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 15:06 Makina  ·  Durrës

W 124

23 Jan 14:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

Benc

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 14:17 Makina  ·  Fier

Mercedes Benz

08 Dhj 03:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Mercedes Benz 124

2 600 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 17:41 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

SHITEN XHAMA TE ZI PER 124 MERCEDES

250 EUR

12 Sht 18:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

MERCEDEZ 202 CDI ELEGANC VITI 99

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 09:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Tiranë

CLS 250

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Qer 12:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Durrës

Shitet 124 benz 250 turbo shum i paster

1 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 13:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Dibër

Benz

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 16:50 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Pjese per benz 124

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 124 250 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione