19 Gush 12:26 Makina dhe Vegla , Tiranë

Pedrollo

26 100 LEK Çmimi me zbritje

19 Gush 12:25 Makina dhe Vegla , Tiranë

Pompa

19 000 LEK

19 Gush 12:24 Makina dhe Vegla , Tiranë

Krik

58 500 LEK Çmimi me zbritje

19 Gush 12:23 Makina dhe Vegla , Tiranë

Gjenerator

57 000 LEK

19 Gush 12:23 Makina dhe Vegla , Tiranë

Okazion

20 000 LEK

18 Gush 16:11 Makina dhe Vegla , Elbasan

Kaldajë

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Në fillim