Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe vegla në shitje në Tiranë

Gjeni makina dhe vegla në shitje në Tiranë në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shihni njoftime për makina dhe vegla në shitje që ju përshtaten dhe gjeni ofertën e duhur për ju. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe e cila ju intereson më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe të gjeni lloje të ndryshme në lidhje me makina dhe vegla në shitje, dhe më pas të arrini të beni blerjen tuaj duke përdorur shërbimet e MerrJep.al.


Shiko njoftimet për motorrsharrë, kompresor ajri, saldatriçeve, vidiator, fresibel, trapane, set çelësash, çekiç, makineri për përpunimin e drurit dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që të duhet. Blini makina dhe vegla në shitje në Tiranë.

Sot 11:07 Makina dhe Vegla , Tiranë

AkuDeWalt

70 EUR

Sot 11:07 Makina dhe Vegla , Tiranë

Trimer

70 EUR

Sot 11:06 Makina dhe Vegla , Tiranë

Cerada

15 EUR

Nëse sa herë dëshironi të rregulloni diçka në shtëpinë tuaj dhe keni mungesë të makinave dhe veglave që mund t’ju nevojiten atëherë ka ardhur koha që të investoni në makina dhe vegla në shitje në Tirane. Nëse keni nevojë për korrëse bari, motorsharrë, gjenerator etj, jeni në vendin e duhur.


Këtu nuk do të gjeni vetëm makina dhe vegla në shitje për përdorim personal por edhe për përdorim profesional. Zevëndësoni apo shtoni sasinë e makinave dhe veglave në biznesin tuaj dhe filloni të fitoni më shumë.


Jeni duke kërkuar për makina dhe vegla në shitje në Tiranë? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, gjej gjithçka që ju duhet në mesin e shumë njoftimeve për makina dhe vegla në shitje nga më të ndryshmet.


Mijëra njoftime për makina dhe vegla në shitje në Tiranë


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të makinave dhe veglave që mund të ju duhen për shtëpinë tuaj. Shiko njoftimet për fresibel, gur fresibel, saldatriçe, kompresor ajri, makineri druri, sharre, motorsharre, shkallë almini, saldatriçe, vidiator, trapane, mikser, pompa për ngjyrosje, sharra alumini, pompa lavazhi, gjenerator, sharre me disk, motorsharrë dhe shumë të tjera në shitje. Gjej makina dhe vegla nga markat më të njohura si Stihl, Einfel, Makita, Bosch, Dewalt dhe shumë të tjera.


Shit Makina dhe Vegla në MerrJep.al


Nëse posedoni makina dhe vegla të ndryshme të reja apo të përdorura që mund ti duhen dikujt, MerrJep.al është platforma e duhur për ti shitur ato. Krijo njoftime shpejt dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e veglave që dëshironi ti shisni.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione