Elbasan | Shtëpi dhe familje | Makina dhe Vegla

08 Korr 17:23 ,

Stihl

8 000 LEK

02 Korr 13:01 ,

Pomp uji

1 000 EUR

23 Qer 21:59 ,

Shitet

750 EUR

18 Qer 19:44 ,

Kalorifer

200 LEK Çmimi me zbritje

14 Qer 23:07 ,

Makineri mermeri

5 500 000 LEK

12 Qer 10:32 ,

Motorr nafte

5 000 EUR

11 Qer 22:22 ,

Motorr nafte

5 000 LEK

29 Mar 22:21 ,

Pomp lavazhi

200 EUR

Në fillim