Lezhë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Maj 10:06
Linku:
,

C Class C 300 Gaz+Benzine me letra

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 07:48 ,

Golf..

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:47 ,

Kamion

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 07:47 ,

Shes

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:36 ,

Shitet ose Nderrohet Evo 280 4Matic

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:11 ,

Okazion Benz 202

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 06:52 ,

Shes vito kamje automat super gjendje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:52 ,

Shitet ML 320 ne super gjendje....

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:51 ,

Shes mercedes benz me letra

1 700 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:37 ,

BMW SERIA 3 VITI 2006 AUTOMAT 2.0 DIESEL

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:36 ,

Ford fokus 1.8 Nafte!!

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:36 ,

Jaguar X-Type viti 2003 diesel

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:31 ,

kia shuma

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:34 ,

Seat 1.4 benzin 2002

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 ,

opel corsa

2 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:12 ,

Benz E270 Automat full

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:12 ,

Shitet Ose Ndrrohet (Me Makin Naftet Automat)

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:07 ,

Pasat 1.9 manual 07 (NDRRIM+-)

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:06 ,

Fiat 1.3 nafte super gjendje

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:05 ,

Land Rover freelander 2.0 nafte (ndrrim)

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:04 ,

lancia y

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:03 ,

Fiat punto 1.3 naft (vetem pjese)

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:03 ,

Bmw 530 d dhe compakt 2003 (pjese)

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:52 ,

a klas

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:43 ,

Benzin gaz

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:09 ,

SHITET OSE NDERROHET

5 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 ,

BMW 320 dizel 2.0 MANUAL MUNDESI NDERRIMI

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 ,

MERCEDES BENZ B180 dizel AITOMAT MUNDESI NDERRIMI

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 ,

MERCEDES BENZ E320 evo dizel MUNDESI NDERRIMI

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 ,

MERCEDES BENZ E320 benzin-gaz LUK AMG MUNDESI NDERRIMI

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:06 ,

CHRYSLER 300c 3.5 BENZIN-GAZ (lavato) MUNDESI NDERRIMI

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione