Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 880
Durrës , 105
Vlorë , 16
Elbasan , 9
Shkodër , 8
Sarandë , 7
Fier , 7
Korçë , 4
Lushnjë , 3
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.Sot 00:23 Apartamente , Durrës

JEPET MAGAZINE ME QIRA NE DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
Dje 22:59 Apartamente , Tiranë

Tirane,Hyrje me qera 3+1, Sip 211 m2(Kopshti Zoologjik)

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:01 Apartamente , Tiranë

QIRA,APARTAMENT 3+1+2+POST PARKIMI ''KOMPLEKSI DELIJORGJI''!

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 18:14 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 4+1+2+ Post Parkimi, Komuna e Parisit, Tir

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 18:14 Apartamente , Tiranë

-----vile me qera te rezidenca Lura 1 gjiri i lalzit

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Dje 17:56 Apartamente , Tiranë

JEPET SHTEPI PRIVATE 3+1 ME QERA TE 21 DHJETORI 600 EURO

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 17:46 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE DURRES!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:16 Apartamente , Durrës

PAPAFINGO 2+1 PER QIRA TEK ISH RAJONI

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Dje 17:11 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1+2 + GARAZHD PRAN POLIKLINIKES !

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 17:11 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2+VERANDE NE QENDER DURRES!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Dje 17:07 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1+2 + GARAZHD PRAN POLIKLINIKES !

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 17:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

NE YZBERISHT APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Dje 16:53 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 4+1+2+ Post Parkimi, Komuna e Parisit, Tira

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 16:52 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:47 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Vilë, TEG PRI25771

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Dje 16:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 180
Dje 16:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Duplex, Qendër

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:22 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK GJYKATA!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:11 Apartamente , Durrës

PAPAFINGO 2+1 PER QIRA TEK ISH RAJONI

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Dje 16:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER PAPAFINGO

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 15:49 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2+VERANDE NE QENDER DURRES!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Dje 15:49 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA PAPAFINGO NE DURRES, ISH RAJONI

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 15:12 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE QENDER TE DURRESIT !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 14:54 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 AFER KOMPLESK FLORIDA, PLAZH

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 14:44 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 4+1+2+ Post Parkimi, Komuna e Parisit, Tira

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 14:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE QENDER TE DURRESIT !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 14:28 Apartamente , Durrës

PAPAFINGO 2+1 PER QIRA TEK ISH RAJONI

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 14:25 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera, Apartament 3+1 tek Rezidenca Asl 1.

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 14:25 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1, Rezidenca Asl 1, Tiranë. 430 € /Muaj

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 14:15 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 4+1+2 ME QERA TE LIQENI THATE 1.900 EURO

1 900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 14:11 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA PAPAFINGO NE DURRES, ISH RAJONI!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 14:11 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1,Sauk, Tiranë. 1,000 € /Muaj

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 13:51 Apartamente , Tiranë

Zyre me Qira Rruga e Kavajes Tirane

7 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione