Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 27455
Durrës , 4699
Vlorë , 1936
Shkodër , 1102
Sarandë , 335
Elbasan , 290
Fier , 265
Korçë , 209
Lezhë , 164
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.Dje 11:44
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2/Garazh me qera, Rezidenca Turdiu

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:20
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera Rr.Elbasanit

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 13:07
Linku:
Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TE MINE PEZA 600 EURO

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 10:23 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QERA NE CURRILA PAMJE BALLORE DETI

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:23 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 1+1+Post Parkimi, Rruga E Dibres

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 10:23 Apartamente , Tiranë

Qera,Apartament 2+1, Komuna e Parisit. Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:23 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Liqeni I Thatë, Tiranë.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 10:23 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:23 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1,Yzberisht

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:23 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Unaza e Re, Tirane

58 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 10:23 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Rruga Jordan Misja, Tiranë.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:23 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 2+1+2 Poste Parkimi, Rruga E Elbasanit

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 10:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Fresk, Tiranë

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 10:23 Apartamente , Tiranë

Rruga e Kavajes apartament 1+1 me qira

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 10:23 Apartamente , Tiranë

Kompleksi Turdiu apartament 2+1 me qira

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:23 Apartamente , Tiranë

Rruga Jordan Misja apartament 2+1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:23 Apartamente , Tiranë

21 Dhjetori apartament 2+1 me qira

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:23 Apartamente , Tiranë

Rruga Bill Klinton apartament 2+1 me qira

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:23 Apartamente , Tiranë

Myslym Shyri apartament 2+1 me qira

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:23 Apartamente , Tiranë

Myslym Shyri apartament 2+1 me kuzhine me vehte

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:23
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament me qira tek Pediatria (Privat)Jo Agjenci

33 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 10:22
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament me qira tek Pediatria (Privat)Jo Agjenci

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 10:20 Apartamente , Tiranë

Apartment 1+1 me qira

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 10:20 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera, Rezidenca "Turdiu"

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 10:20 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Rruga E Dibres, Tirana.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:20
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera Rr.Elbasanit

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:20 Apartamente , Tiranë

Ali Demi apartament 1+1 + parkim

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 10:20 Apartamente , Tiranë

Kthesa e Kamzes apartament 1+1 me qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 10:20 Apartamente , Tiranë

Rruga e Dibres apartament 2+1 me qira

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 10:20 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qira prane Oxhakut

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:20 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+Post Parkimi, Square 21

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 10:20 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1+VERANDE NE QENDER TE TIRANES 50

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Sot 10:20 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Selvia

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:20 Apartamente , Shkodër

Jepet me qera 1+1 kati i 1 prane Isa Boletinit

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:19 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Yzberisht

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione