Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes-Benz 190 në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej Mercedes-Benz 190 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mercedes-Benz 190 ne shitje me çmimet më të volitshme. Mercedes-Benz 190 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kërkimit per marken apo modelin qe ju duhet.Sot 20:06 Makina , Durrës

BLEJ FUGONA ,KAMIONÇINA , VETURA TE VOGLA

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:59 Makina , Berat

Shitet W201 Automat 190

2 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 10:53 Makina , Elbasan

Shitet ose jepet me qera autobuzi.

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 07:37 Makina , Tiranë

Pjes per benza w201 w124

11 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Qer 14:52 Makina , Tiranë

B class

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 14:45 Makina , Durrës

kerkoj benz 190

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
01 Qer 01:35 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 10:40 Makina , Shkodër

Mercedez-benz 190

2 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 22:20 Makina , Shkodër

Shitet Benz 190 dizel

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Maj 19:42 Makina , Tiranë

A klass 180 cdi manual

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 12:47 Makina , Korçë

Mercedez Benz 190 D

6 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Maj 20:52 Makina , Shkodër

Mercedez-benz 190

2 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 18:37 Makina , Gjirokastër

Mercedez Benz 190

2 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 21:06 Makina , Shkodër

Mercedez-benz 190D

2 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 13:07 Makina , Kurbin

190

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Maj 17:40 Makina , Shkodër

Mercedez-benz 190D

2 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 16:40 Makina , Tiranë

✴️✴️Okazion ✴️✴️

1 700 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 15:57 Makina , Shkodër

Mercedez-benz 190D

2 999 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 13:32 Makina , Dibër

Mercedes benz 1622

10 000 EUR

19 Maj 09:05 Makina , Fier

ATEGO 817

17 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 22:47 Makina , Kukës

Mercedes 190

3 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 15:34 Makina , Tiranë

SHITET FURGON MERCEDES BENZ

5 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 09:45 Makina , Gjirokastër

Shitet 190 2300 €

2 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 18:07 Makina , Mirditë

okazion

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Maj 22:29 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez-Benz 190

1 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 19:32 Makina , Berat

Karta te klonuara Lek fallco

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 18:11 Makina , Tiranë

Mercedez 190

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 17:21 Makina , Tiranë

Karrotrec Meda 24 orë

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Pri 09:45 Makina , Korçë

Shitet mercedes benc 1.8 benzin gas

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 11:59 Makina , Dibër

Shitet Benz 190

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 11:58 Makina , Tiranë

Shitet okazion ne gjendje shum te mire....

1 700 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 21:48 Makina , Lezhë

Shitet 190 Super Gjendje

5 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 10:49 Makina , Tiranë

Shitet ose nderohet me makine nafte

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Pri 16:46 Makina , Tiranë

Shitet autobus

16 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 05:17 Makina , Librazhd

Shitet a class i 2006

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 14:14 Makina , Librazhd

Aclass 2006

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 14:08 Makina , Tiranë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 17:36 Makina , Berat

Shitet makina

2 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
20 Mar 13:16 Makina , Tiranë

Shitje ose nderohet

3 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Mar 11:16 Makina , Krujë

Shitet benz 190

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 23:01 Makina , Berat

Shitet Mercedes Benz 190

2 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 20:47 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 11:37 Makina , Tiranë

Oltimer

17 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Mar 00:46 Makina , Tiranë

Shitet!

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 00:44 Makina , Korçë

Shitet karroce makinash me cikrik dhe organelo

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 18:58 Makina , Berat

Shiter

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 21:51 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 10:32 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 08:01 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 19:51 Makina , Tiranë

Mercedez benc 190

2 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Jeni duke kërkuar për Mercedes-Benz 190 ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes-Benz 190 ne shitje dhe gjej ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Mercedes-Benz 190 ne Shitje


Eksploro njoftimet për Mercedes-Benz 190 ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mercedes-Benz 190 ne shitje apo modele Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë të tjerë Kërko Mercedes-Benz 190 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për Mercedes-Benz 190


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mercedes-Benz 190 ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime C class ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione