Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

GAZ - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 9353
VW Volkswagen , 6685
Ford , 3201
Audi , 2662
Opel , 2557
BMW , 2192
Fiat , 1785
Renault , 1238
Peugeot , 951
Toyota , 791
Volvo , 678
Nissan , 628
Citroën , 553
Seat , 493
Porsche , 423
Hyundai , 400
Chevrolet , 375
MINI , 364
Škoda , 348
Alfa Romeo , 335
Jaguar , 302
Suzuki , 273
Mitsubishi , 272
Honda , 237
Mazda , 236
Jeep , 212
Chrysler , 171
Land Rover , 171
Lancia , 168
Kia , 162
Smart , 122
Daewoo , 111
Daihatsu , 96
Rover , 59
Subaru , 47
Hummer , 46
Dodge , 45
Tata , 36
Dacia , 32
Cadillac , 32
Lincoln , 30
Saab , 30
GMC , 23
Great Wall , 22
Lexus , 20
Acura , 18
Ssangyong , 17
Infiniti , 13
Piaggio , 11
MG , 9
UAZ , 9
Lada , 7
Buick , 5
Isuzu , 3
BAIC , 3
Zastava , 3
Aixam , 3
Bugatti , 2
Artega , 2
Pontiac , 2
TVR , 1
Lotus , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
Proton , 1
NSU , 1
Grecav , 1
Yugo , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe GAZ,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj GAZ Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:15
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 4-Matic AMG LINE

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:37
Linku:
Makina , Durrës

��Shitet Audi A6 Viti 2013 2.0TFSI 8G��

11 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:48
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2010 Mercedes-Benz S550

19 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 05:29
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A3 1.2 Benzine/Gaz

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Qer 19:46
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Suzuki Kizashi 2.4 benzin automat 4×4 FULL OPSION

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 03:33 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2013 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:30 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:29 Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2015 MUNDESI NDRRIMI

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:48 Makina , Tiranë

SERIA 5.550 i OKAZION

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:26 Makina , Durrës

Shitet volvo s60

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:25 Makina , Elbasan

��Audi A5��

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:23 Makina , Shkodër

Evo 4 matic 280 benzin - gaz

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:20 Makina , Tiranë

Porche Cayenne Okazion

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:20 Makina , Tiranë

AUDI A5, SAPO ARDHUR NGA ������������

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:57 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:57 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Automat 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:56 Makina , Tiranë

Mitsubishi Gaz benzine Automat

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:52 Makina , Fier

Ford Fiesta

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:34 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2013 - GJENDJE PERFEKTE!

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:25 Makina , Tiranë

Okazion!!!!Mercedes Benz E-class benzin-gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:13 Makina , Tiranë

MB C 300_AMG LINE⚠️����

13 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:10 Makina , Tiranë

Mercedes benz b 200 viti 2006 automatik 3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:10
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Evoque Dynamic Full Option panoram prestige

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:07 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C280 OKAZION

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:07 Makina , Durrës

Shitet Jeep Compass benxin gaz 2011 6800€ okazion

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:04 Makina , Fier

SHITET MERCEDES BENZ C280

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:58 Makina , Lushnjë

OKAZION MERCEDES BENZ C280

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:58 Makina , Fier

Mercedes CLK 2000 Gaz-Benzine Automat

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:52 Makina , Tiranë

Shitet volvo xc90 viti 2007 benzin-gaz cmimi 8000 euro i dis

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:43 Makina , Kukës

Shitet Volvo S40 benzin gaz

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:40 Makina , Tiranë

Jepet Ford Fiesta me qira 40 Euro dita

40 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:40 Makina , Tiranë

Okazion BMW seria 3 viti 2011 benzine-gaz 100% super gjendje

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:31 Makina , Lezhë

Lancia MUSA 1.4 B/Gaz AUTOMAT

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:28 Makina , Korçë

Mazda 2006 b/gaz

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:28 Makina , Lezhë

SL370 GAZ BENZIN

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:25 Makina , Fier

Bmw seria 528 i 3.0 bezine e thjeshte

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:25 Makina , Tiranë

ford fiesta, automatike, 1.4 benzine+gaz me letra

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:25 Makina , Tiranë

c class automat, 2.0 kompressor benzine+gaz me letra,

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:25 Makina , Tiranë

MB, S550 4-matic, benzine+gaz, 11/2007, letra 1-vit 10900€

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:22 Makina , Fier

Mercedes S550 v8 lungo mundesi nderrimi

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:19
Linku:
Makina , Tiranë

!!OKAZION!! VW TIGUAN 2.0 TSI, 4Motion, Viti 2014

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:19 Makina , Tiranë

BMW 2009 VITI BENZIN GAZ E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA VITI 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:19 Makina , Fier

VW PASSAT 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 Makina , Tiranë

PORCHE CAYENE 4.5 BENZIN GAZ VITI 2005

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:58 Makina , Tiranë

Golf 5, nafte 1.9, viti 2006 super gjendje

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:58 Makina , Fier

Sprinter 5+1 Benzin Gaz 2012

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 22:57 Makina , Tiranë

OKAZION! Benz B Class 180 CDI viti 2007 teper ekonomik!!

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:52
Linku:
Makina , Fier

Hyundai Sonata vetem GAZ ����

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:52 Makina , Elbasan

FIAT GRANDE PUNTO 1.4 GAZ/BENXIN

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:51 Makina , Krujë

Fushkruje

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:49 Makina , Durrës

Renault senice benzin gaz

700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 22:49 Makina , Tiranë

OKAZION BMW SERIA 5 525i BENZIN-GAZ LOOK M AUTOMAT ����

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:49 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ C180 AVANTGARDE BENZIN 2008 AUTOMAT ��������

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj GAZ | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione