Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kamjocin - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 20
Fiat , 8
KTM , 2
Renault , 2
Toyota , 2
Audi , 1
Daewoo , 1
Honda , 1
Nissan , 1
Opel , 1
Suzuki , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamjocin,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kamjocin Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Pri 19:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Berat

Shitet ndërohet

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 17:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Fier

Kamjocin

5 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Shk 13:31 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Tiranë

Shitet nderrohet vetem me kamjocin

13 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Shk 21:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Kucovë

Shitet Kamjocin Mercedes Benz 310D

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Jan 18:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Vlorë

Shitet

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 19:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Durrës

Kamjocin 310

5 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Nën 20:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Gjirokastër

Kamjocin Sprinter

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Sht 19:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Elbasan

Kamjicin benz

6 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Sht 18:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Kamjocin

6 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Gush 13:58 Makina  ·  Fiat  ·  Cinquecento  ·  Tiranë

Shitet kamjocin

4 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Gush 20:15 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Tiranë

Shitet kamjocin

4 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 10:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Vlorë

Shitet!

4 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
20 Maj 18:46 Makina  ·  Ford  ·  Taurus  ·  Fier

Ford kamjocin

4 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 17:05 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford tranzit

2 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Maj 22:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Vlorë

Ne shitje

14 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 16:08 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford tranzit

2 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Shk 20:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  600  ·  Tiranë

Kamjoçin

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Shk 18:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Kamjocin 207D viti 1989

4 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
19 Shk 13:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Kamjocin 207D

4 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
19 Shk 13:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Mercedes Kamjocin 200/Mercedes cclass220

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 13:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Gramsh

Shitet Kamjocin 4 vendeshe

7 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 17:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Shkodër

Mercedes Kamjocin 200/Mercedes cclass220

3 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Jan 23:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tepelenë

Shitet kamjocin!!!! Okazion

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 21:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tepelenë

shitet kamjocin

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 20:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Elbasan

kamjocin benz

4 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Gush 20:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Elbasan

kamjocin

4 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Gush 23:54 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford kamjocin

2 500 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 12:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Librazhd

Kamjocin 408

6 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 07:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Karmann Ghia  ·  Lezhë

shitet kamjocin vitit1993 ne gjendje perfekte

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 12:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Karmann Ghia  ·  Lezhë

Kamjocin

4 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 11:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Lezhë

Kamjocin

4 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 00:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fier

Kamjoçin super ne gjendje

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 11:18 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Korçë

Kamjoçin

3 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 17:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Elbasan

kamjocin

3 500 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Shk 11:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Librazhd

Kamjocin 308

2 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 05:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Sprinter

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 05:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Sprinter

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 05:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Sprinter

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Nën 15:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Benz sprinter kamjocin

7 300 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 08:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Benz sprinter kamjocin

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 10:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Benz sprinter kamjocin

7 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 20:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Benz sprinter kamjocin

7 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 13:07 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

Shitur

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Sht 16:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

okazion kamjocin benz

1 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 16:40 Makina  ·  KTM  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

Kamjocin kama

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Gush 07:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Taro  ·  Fier

Shitet

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Korr 21:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Fier

Sprinter kamjocin

10 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 21:03 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford tranzit

1 500 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Qer 22:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

sprinter kamjocin

6 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 20:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Benz sprinter kamjocin

6 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamjocin | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • kamjocin në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • kamjocina në kategorinë Automjete
  • Kamjocin në kategorinë Makina | Aixam
  • Kamjocin në kategorinë Makina | Ford | S-Max
  • Kamjocin në kategorinë Makina | Opel
  • Kamjocin në kategorinë Automjete
  • Kamjocina në kategorinë Makina | Hyundai | H-1
  • kamjocina në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Kamjocina në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamjocin në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Mercedes-Benz

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione