Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 190 Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 190 | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:29 Makina , Durrës

BLEJ FUGONA ,KAMIONÇINA , VETURA TE VOGLA

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
02 Shk 17:47 Makina , Durrës

Shitet vetura

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 11:17 Makina , Durrës

Benc 190 super gjendje

3 500 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 21:52 Makina , Durrës

Kërkoj të blej urgjent një makinë deri në 500 mijë lekë.

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Jan 21:52 Makina , Durrës

Kërkoj të blej një makinë deri në 500 mijë lek të vjetra.

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Dhj 10:39 Makina , Durrës

Shitet fugon malli

Viti: 1980
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Dhj 20:29 Makina , Durrës

Shitet 190 me motorr 3.2

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Dhj 20:11 Makina , Durrës

Okazion 190

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Tet 01:03 Makina , Durrës

shitet makine

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Tet 16:57 Makina , Durrës

Shitet 190 me dokumentat

850 LEK

17 Tet 17:25 Makina , Durrës

Mercedes benz

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Gjendje: I ri
10 Tet 19:29 Makina , Durrës

4000€ i diskutueshem

4 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Korr 15:05 Makina , Durrës

190 !!!!!

5 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 18:02 Makina , Durrës

Benz

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 16:57 Makina , Durrës

Mercedez benz 190d okazionn

2 700 EUR Çmimi me zbritje

15 Qer 15:03 Makina , Durrës

Shitet Mercedez Benz A-Class Automatike viti 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 23:17 Makina , Durrës

Mercedes benz 190d

4 500 EUR Çmimi me zbritje

02 Maj 21:08 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ 190

50 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 15:09 Makina , Durrës

Mercedes Benz 190D

5 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 11:01 Makina , Durrës

W201 1.8 benxin

5 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Mar 06:53 Makina , Durrës

Shitet benz 190 nafte

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 19:17 Makina , Durrës

Shitet benz 190 nafte

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 22:31 Makina , Durrës

Shitet benz 190 nafte

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 17:34 Makina , Durrës

Mercedes Benz Origjinal AMG

250 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 16:47 Makina , Durrës

Blej makina vetem okazion deri 2000€

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Dhj 09:17 Makina , Durrës

Shes Mercedes benz w201 190

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Dhj 08:27 Makina , Durrës

Mersdec

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 21:46 Makina , Durrës

Mercedez benz 190D

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Qer 11:54 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 19:09 Makina , Durrës

makina me qera 25€dita

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 12:45 Makina , Durrës

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 18:43 Makina , Durrës

Benz 190

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 19:59 Makina , Durrës

Mercedez benz 190. Nafte

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 19:44 Makina , Durrës

Super okazion

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 09:49 Makina , Durrës

Super okazion

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 21:10 Makina , Durrës

Benz

900 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Dhj 10:26 Makina , Durrës

Benz

5 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 08:15 Makina , Durrës

U shite flm Merrjep

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Sht 20:09 Makina , Durrës

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Korr 16:39 Makina , Durrës

Mercedes-benz 190

3 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 22:05 Makina , Durrës

Shitet mercedes benz

900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 23:59 Makina , Durrës

Shitet benc 190 viti 1992 me dokumenta per ni vit

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 03:08 Makina , Durrës

shitet makina

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 10:49 Makina , Durrës

Mercedez benz

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:02 Makina , Durrës

Mercedes benz 190 w201 automat

200 000 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 01:48 Makina , Durrës

benz

2 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 11:34 Makina , Durrës

///Mercedes Benz/// 190D 1000€ i diskutueshem

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 20:15 Makina , Durrës

Shitet Gjenerator

2 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Jan 14:12 Makina , Durrës

Mercedes 190 benzin

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Dhj 14:35 Makina , Durrës

Benz 2015 targa zvicre pa dogan 17.000 euro

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 190 | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione