Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 190 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 190 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:34 Makina , Tiranë

SHITET FURGON MERCEDES BENZ

5 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:08 Makina , Tiranë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 08:16 Makina , Tiranë

Pjes per benza w201 w124

11 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 13:16 Makina , Tiranë

Shitje ose nderohet

3 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Mar 20:47 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 11:37 Makina , Tiranë

Oltimer

17 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Mar 01:41 Makina , Tiranë

Shitet!

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 00:46 Makina , Tiranë

Shitet!

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Mar 21:51 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 10:32 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 08:01 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 19:51 Makina , Tiranë

Mercedez benc 190

2 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 16:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 190 ‼️CMIMI OKAZION‼️ Cel: 0682002929

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 19:30 Makina , Tiranë

Shitet

2 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 20:18 Makina , Tiranë

Shitet 190

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Shk 11:41 Makina , Tiranë

OKAZION B CLASS 3.600 EURO

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 23:07 Makina , Tiranë

Shitet A Class

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 21:24 Makina , Tiranë

Shitet 190 ne gjendje perfekte

2 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 17:35 Makina , Tiranë

Shitet 190

1 850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Shk 17:31 Makina , Tiranë

Shitet 190

1 850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Shk 20:49 Makina , Tiranë

U shit flm merjBenc 190 nafte manual

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Shk 12:18 Makina , Tiranë

Makinë Mecedens-Bens, B- Class.

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 09:41 Makina , Tiranë

Mercedes 190

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 17:27 Makina , Tiranë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 13:28 Makina , Tiranë

Benz 190

210 000 LEK

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Jan 19:09 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 190E

3 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Jan 20:32 Makina , Tiranë

Shitet

3 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 19:58 Makina , Tiranë

shitet

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 14:08 Makina , Tiranë

Benz 190

210 000 LEK

23 Jan 22:46 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz E 190

4 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Jan 10:45 Makina , Tiranë

Shitet

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 17:59 Makina , Tiranë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 03:58 Makina , Tiranë

Mercedez benz 190

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 08:28 Makina , Tiranë

Disqe Benzi okazion

260 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 12:17 Makina , Tiranë

Benz ne shitje

5 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 23:30 Makina , Tiranë

Benz 190 automat

5 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 10:31 Makina , Tiranë

mercedez benz 190

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 05:34 Makina , Tiranë

Mercedes 1.9 automat

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 23:19 Makina , Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Nën 10:09 Makina , Tiranë

190

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 23:05 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 00:05 Makina , Tiranë

U SHIT FALEMINDERIT!

3 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 17:28 Makina , Tiranë

190E 1.8 ne shitje

3 500 EUR

29 Tet 10:30 Makina , Tiranë

Mercedez benz 190

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Tet 10:29 Makina , Tiranë

U shit flm Benc 190 nafte manual

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 22:59 Makina , Tiranë

Shitet A class per arsye mosperdorimi

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 16:26 Makina , Tiranë

MERCEDES 190 ,2.0 ,VP 1993

8 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Sht 09:03 Makina , Tiranë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 21:25 Makina , Tiranë

Shitet okazion 950€ pa letraaaaaaaaaaaaaaa

950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Gush 17:00 Makina , Tiranë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 190 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione