Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes Benz - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 58347
Audi , 355
BMW , 214
Ford , 139
Volvo , 137
Toyota , 102
Land Rover , 82
Opel , 69
Fiat , 58
Jeep , 30
Porsche , 29
Chrysler , 28
Smart , 28
Ssangyong , 26
Nissan , 25
Seat , 25
Peugeot , 24
Renault , 23
Citroën , 20
Škoda , 15
Acura , 13
Hyundai , 12
Chevrolet , 10
Mazda , 7
Dodge , 7
Daewoo , 7
Aixam , 7
Lancia , 7
MINI , 6
Jaguar , 6
Honda , 6
Suzuki , 5
Hummer , 4
Kia , 4
BAIC , 3
Cadillac , 3
Alpina , 3
Daihatsu , 3
Subaru , 3
Ferrari , 3
Isuzu , 2
Maserati , 2
Bentley , 2
Lotus , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Saab , 1
Infiniti , 1
GMC , 1
Morgan , 1
Maybach , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes Benz ,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Benz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:42
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
21 Sht 22:19
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C300 Sport AMG

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 21:42
Linku:
Makina , Durrës

SHITET MERCEDES-BENZ E220 NAFTE AVANGARD AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:03
Linku:
Makina , Tiranë

2015 BMW X3 M-Performance

16 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E-350 COUPE

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 13:37 Makina , Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC ‼️

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:37 Makina , Tiranë

FORD ESCAPE 1.6 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:37 Makina , Tiranë

GLE 350 NAFT 2020 FULL OPSION

79 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 13:37 Makina , Fier

FORD ESCAPE 1.6 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:37 Makina , Tiranë

HYUNDAI TUCSON 2.0 NAFT 2018 SUPER GJENDJE

15 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:37 Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 TDI S4 PACKET

24 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:37 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2.0 Nafte

21 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:37 Makina , Durrës

Mercedes -Benz B 180 CDI, 2014, Automat, Panoram

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:36 Makina , Tiranë

CITROEN C1 1.0 BENZIN 2010 SUPER GJENDJE

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:36 Makina , Fier

E 240 BENZIN+GAZ 2003 FULL OPSION

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 13:36 Makina , Tiranë

⚫️Mercedes Benz C Class 2012 Amg line⚫️

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:36 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Sport 7 Vende��������

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:36 Makina , Durrës

B CLASS 150.000km automat

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:35 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 Coupe

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 13:35 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz SEL 560 V8

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:34 Makina , Durrës

Okazion Ml 350 bluetec

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 Makina , Durrës

Porsche cayenne 3.0 diesel mundesi ndrrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:34 Makina , Durrës

Okazion C 300 look 63 AMG 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:33 Makina , Durrës

Okazion Audi A6 3.0T supercharger

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:33 Makina , Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:33 Makina , Fier

E-class 320EVO full options

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 13:32 Makina , Durrës

Mercedes benz C 230 4 Matic

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Vito 2.2 (113) VP 2013!!OKAZION PER PAK DIT!!

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:31 Makina , Tiranë

OKAZION Audi A8 4.2

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:31 Makina , Tiranë

OKAZION S550

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:31 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ C CLASS 220 CDI��

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 13:29 Makina , Fier

E Class Full Opsion 300 Benzin (pa taks luksi) ideal per Gas

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:29 Makina , Fier

E280 BENZIN-GAZ V6 AUTOMAT

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 Makina , Fier

E280 BENZIN-GAZ V6 AUTOMAT

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 4 Matic 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:28 Makina , Fier

Mercedes benz

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:27 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C230 Benzin-Gaz

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 13:25 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ E 200 KOMPRESSOR AVANTGARDE

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:25 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ C180 KOMPRESSOR BENZIN GAS

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:25 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz GLE 350d

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 13:25 Makina , Durrës

mercedes benz

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:23 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:23 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes.Benz S350 4MATIC

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 13:20 Makina , Tiranë

E Class

14 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Ml Grand Edition

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C-class W205 super gjendje si i ri

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online
Sot 13:19 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 250 4 Matic Full Opsione

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:19 Makina , Tiranë

C class

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:19 Makina , Tiranë

Ml Full Design

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:19 Makina , Tiranë

Ml Full Edition

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:19
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF - 1.6 TDI AUTOMAT 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:18 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A3

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:17 Makina , Durrës

Mercedes Benz E280

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:15 Makina , Korçë

Mercedes C200 Benzine+Gaz Automat

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:15 Makina , Fier

���� Mercedes Evo E320 Cdi Sport Packet

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes Benz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione