Durrës | Automjete | Makina

Acura , 67
Aixam , 11
Alfa Romeo , 316
Alpina , 6
Artega , 5
Audi , 3160
BAIC , 1
Bentley , 7
BMW , 2436
Bugatti , 4
Buick , 2
Cadillac , 25
Chevrolet , 165
Chrysler , 143
Citroën , 718
Corvette , 3
Dacia , 24
Daewoo , 47
Daihatsu , 28
Dodge , 49
Ferrari , 5
Fiat , 1820
Ford , 4987
GMC , 16
Great Wall , 14
Grecav , 1
Honda , 92
Hummer , 16
Hyundai , 239
Infiniti , 15
Isuzu , 12
Jaguar , 182
Jeep , 141
Kia , 145
KTM , 3
Lada , 1
Lancia , 287
Land Rover , 470
Lexus , 8
Ligier , 1
Lincoln , 28
Lotus , 3
Maserati , 6
Maybach , 1
Mazda , 137
Mercedes-Benz , 14628
MG , 15
MINI , 132
Mitsubishi , 221
Morgan , 2
Nissan , 604
Opel , 2334
Peugeot , 1000
Piaggio , 12
Pontiac , 2
Porsche , 132
Renault , 1456
Rover , 82
Saab , 33
Seat , 393
Škoda , 158
Smart , 527
Ssangyong , 42
Subaru , 6
Suzuki , 106
Tata , 3
Toyota , 1614
Triumph , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 7179
Volvo , 262
Wartburg , 4
Yugo , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Qer 20:24
Linku:
,

Opel corsa 2015 benzin gas fabrike

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:23
Linku:
,

Mercedes benz C300 4Matic Okazion

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Qer 23:14
Linku:
,

Shitet Nderrohet Volkswagen Touran 2010 1.6 Autom

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:01
Linku:
,

Mercedes E 280 Benzine 07 ZVICRE ����

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:29 ,

A klas automat gjund paket kamio mot 1.7 naft

140 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:28 ,

SHITET C KLAS 200 CC MANUAL

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:28 ,

��Okazion��❗❗❗ i Padiskutushem❗❗❗

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:28 ,

SHITET TOYOTA RAV4 2200CC NAFT

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

Nissan note 1.4 benzine- Viti 2008 ardhur nga Zvicra

3 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:28 ,

kamio automat 211

200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:28 ,

SHITET FORD TRANSIT

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

shitet kasetofon a klasi c klasi te 2006

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:28 ,

Ford fiesta 1.4 benzine- Viti 2008 Ardhur nga Zvicra

2 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:27 ,

kasetofon a klasi

40 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:25 ,

Benz 320-Full option - 2008 - Nafte

6 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:22 ,

Passat CC R-Line

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:20 ,

Opel Meriva 1.3 Nafte Manuale 2006 Kamio Manuale

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:15 ,

Audi A4 2.0i Automatik Benzine+Gaz PRINS

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:15 ,

Audi A4 2.0i Benzine+Gaz Automatik

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:13 ,

��MERCEDES BENZ CLASS 2.0 CDI 2007

4 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 ,

2012 Mercedes Benz C300 4Matic AMG Panorama

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 16:09 ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:09 ,

SMART 1.3 cc BENZIN+GAZ AUTOMAT VITI 05

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:08 ,

BMW SERIA 1 VITI 07 NAFTE 1.8 cc TARGA AA

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:08 ,

Glk 320

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:08 ,

Pasat 2012

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:08 ,

Ford 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:07 ,

C203 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:07 ,

Benzin gaz

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:07 ,

Ford 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:04 ,

Golf 7 Viti 2017 Motorr 1.8 Benzin ���� Me dogan sapo ardhur

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:00 ,

Toyota Verso D4D 2010 Manuale

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:59 ,

Toyota Auris 1.4Nafte 2008 Manuale , Ekonomike

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:59 ,

Mercedez Benz Sprinter 515 Frigorifer Doppio Gome

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 ,

Volkswagen Golf V 1.9Nafte 2006 Versioni GOAL

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:58 ,

Volkswagen Golf 1.6 Benzine Gaz 2010 Bifuel Manuale

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:58 ,

Mercedez Benz C220 CDI 2007 SportEdittion AMG

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:58 ,

Tiguan

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:58 ,

Volkswagen Polo Benzin+Gaz 2010 BiFuel 100%Gaz

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:57 ,

Golf 6 benzin gaz

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:55 ,

shitet volvo v 40.viti 2003.me letra okazion 1500 ero

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:55 ,

SHITET OSE NDERROHET ME GOLF 5 NAFTE , + DIFERENCEN

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:55 ,

OKAZION citroen viti 2009

2 899 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:53 ,

SHITET NDERROHET BENZ EVO 320 AVANGARD

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 ,

SHITET FORD FIESTA TDCI

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:53 ,

��nderrohet��4×4 captiva

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 ,

SHITET FiAT PUNTO MULTIJET

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:52 ,

SHITET OPEL ASTRA BENZIN-GAZ

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:52 ,

SHITET LAND ROVER

14 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:51 ,

Shitet Toyota Yaris 2007 1.3 Benzin

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:50 ,

audi a4.vitit 2002 me letra.okazion 2200 ero

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:47 ,

Renault Clio 1.2 Benzin/Gaz. 2010.

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:45 ,

E350 4matic 2011 Benzin Gaz

13 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:44 ,

Nissan Qashqai 4x4 Automat

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione