Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Durrës

Acura , 97
Aixam , 17
Alfa Romeo , 518
Alpina , 6
Artega , 7
Audi , 6317
BAIC , 4
Bentley , 10
BMW , 3665
Bugatti , 5
Buick , 3
Cadillac , 42
Chevrolet , 254
Chrysler , 170
Citroën , 1171
Corvette , 7
Dacia , 33
Daewoo , 58
Daihatsu , 112
Dodge , 86
Ferrari , 6
Fiat , 3357
Ford , 7816
GMC , 24
Great Wall , 13
Grecav , 2
Honda , 178
Hummer , 28
Hyundai , 550
Infiniti , 17
Isuzu , 21
Jaguar , 236
Jeep , 298
Kia , 229
KTM , 4
Lada , 1
Lancia , 420
Land Rover , 896
Lexus , 16
Ligier , 2
Lincoln , 31
Lotus , 3
Maserati , 13
Maybach , 1
Mazda , 530
Mercedes-Benz , 22326
MG , 18
MINI , 204
Mitsubishi , 350
Morgan , 3
Nissan , 1054
Opel , 3739
Peugeot , 1326
Piaggio , 23
Pontiac , 2
Porsche , 223
Renault , 1809
Rover , 102
Saab , 43
Seat , 752
Škoda , 259
Smart , 716
Ssangyong , 47
Subaru , 18
Suzuki , 170
Tata , 5
Tesla , 6
Toyota , 3017
Trabant , 1
Triumph , 1
UAZ , 3
VW Volkswagen , 11972
Volvo , 946
Wartburg , 3
Yugo , 2
Zastava , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
20 Pri 16:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Okazion!! Benz C220CDI Full Option. Super Gjendje!

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet Okazion 2011 Volkswagen Jetta 2.5 Sel

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz E-class 350 Diesel

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 11:42 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Shitet Audi A6 3.0 tdi 2016

18 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 63 AMG  ·  Durrës

����Shitet CLS 6.3 AMG V8 ����

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Benz 220 evo automat super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:41 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

❇️ BMW SERIA 5 BENZIN GAZ AUTOMAT-MUNDESI NDERRIMI ❇️

5 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

❇️ E CLAS 350 BENZINE-OKAZIOOON❇️

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:40 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Durrës

BMW 535 XDrive 4x4 175.000 km

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

Shitet A class automat A180

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 11:39 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

Lancia Delta 1.6 naft Automat 2011 sapoardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

����SHITET���� 1.8 cdi

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:38 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

����SHITET����

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:32 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  3  ·  Durrës

MAZDA 3- 1.6- BENZIN+GAZ GJENDJA PERFEKT

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:32 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

FIESTA 1.4 NAFT GJENDJA PERFEKT

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Durrës

Mercedes benz S350

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:31 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

Bmw530i seria 5 2010

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:31 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

Bmw seria5 530d look M 2008

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:30 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Toyota Rav 4 2.2 Nafte Automatik Viti 2012 Zvicra ����

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:29 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Durrës

BMW E90

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8 3.0 TDI 2014 ���� Kanadaje

15 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2011 Mercedes Benz E350 Diesel PANORAMIC ⁣

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 PANORAMIC

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Benz C 220 Automat

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford kuga

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:27 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Mund të Nderrohet*Nisan Qashqai 2011*Gaz & Benzine 1.6 *

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:23 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

❗️❗️ Super Okazionn❗️❗️NDERRIM. S550 benzine lungo

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Durrës

Audi S8 Fabrike

27 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:21 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Audi A3 tdi S-Line

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec 2014 (AMG LOOK)

17 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Volkswagen Tiguan R-LINE PANORAMIC

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 7 1.6 nafte Automat

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

Shitet Mercedes Benz A Klasse

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benzin PANORAMIC

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2013 Mercedes-Benz B250

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz C300 4Matic Full Options

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

OKAZION Shitet Mercedes Benz GLK 250 BlueTec ⁣

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz ML 350 Diesel

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2010 Mercedes-Benz S550

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Durrës

Mercedes-Benz Evo 320 Avantgard

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2011 Mercedes Benz E350 Diesel PANORAMIC

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2014 Passat 2.0 TDI BlueMotion

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2014 Mercedes Benz GLK 250 BlueTEC PANORAMIC

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic ⁣

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione