Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Të gjitha në Durrës

RS-modele , 16
S-modele , 94
TT , 18
100 , 5
200 , 11
80 , 29
90 , 2
A1 , 21
A2 , 60
A3 , 1768
A4 , 2034
A5 , 211
A6 , 1145
A7 , 156
A8 , 362
Allroad , 17
Cabriolet , 6
Q3 , 47
Q5 , 273
Q7 , 146
QUATTRO , 10
RS7 , 1
S7 , 1
SQ5 , 28

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:12
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 13:37
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

‼️Audi A6 3.0 TDI‼️

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Korr 19:05
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2016 Premium Plus S-line

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:57
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 07:57
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:45 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8L MATRIX ���� - 3.0 SUPERCHARGER - VITI 2013 -

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Audi A4 S4

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:12
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:11 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Durrës

Audi A5 Cabrio 2.0 TFSI Quattro (Mundesi nderrimi)

13 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:05 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

AUDI A7 3.0 NAFTE QUATTRO VITI 2013 AUTOMAT 8G

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:17 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 3.0 tdi

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:39 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

SHITET

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:36 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

Q7 2019 OKAZION

333 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:25 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:16 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0t 2014

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:16 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:15 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 Quattro Premium PLUS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:52 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

SHITET AUDI A4 2.0 TDI SLINE FUNDI 2010

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:09 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Shitet audi A4 2.5 automat ne gjendje perfekte

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:08 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

❌ AUDI A4 - 2.0 NAFTE - 2009 - KAMBIO AUTOMATIKE ❌

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

A4 automat 2.0 nafte 179.000 km europe

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:01 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

A4 Automatik 2.0 nafte sensore navi

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:58 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

A4 Automatik 2.0 nafte nga Italia

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:53 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Q5 2.0 nafte Automatike, navi,sensore

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:44 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 2013 3 mish nafte

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:37 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

SHITET����NDRROHET AUDI A3 AUTOMAT BENZIN

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:15 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

❌AUDI A6❌

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

⚜️SHITET AUDI A6 4.0TDI MATRIX PREMIUM⚜️

18 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:54 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Shitet Audi A3 Sportback 2,0 nafte,2007, me dogane te paguar

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:53 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Durrës

Audi A5 Quattro S Line

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:54 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Audi A4 2.0 nafte 2014-2015

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:38 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

Titulli: Q7 3.0 Tdi 2014

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:29 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

����OKAZION���� Audi A3 S-line 2.0 TDI 2006 Automat F1 +/-

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:28 Makina  ·  Audi  ·  Allroad  ·  Durrës

Audi Allroad A4 3.0 TDI

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:27 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

▪️Audi A4▪️

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:43 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Durrës

Audi S8 2012 ����

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:43 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 Look Rs6

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:42 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 4.2 Benzin Me Targa Shqiptare

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:42 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:28 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Audi A4 2.0 Benzine Automat Motor i Thjeshte ������������

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:22 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:15 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

OKAZION A4 2012 AUTOMAT ME LETRA DHE SHERBIME NE KOHE

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:02 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

AUDI

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:46 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Shitet okazionnn

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 13:36 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

����AUDI A4 2.0 DIESEL. AUTOMATIKE. 2013����

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:36 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

AUDI A3 SPORTBACK 1.9 DIESEL. AUTOMATIKE 2009.

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:32 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

2022 Audi A6 Audi A6 Avant 35 TDI S tronic

35 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 12:57 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 Avant 35 TDI S tronic design

35 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 12:51 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

### Shitje e Makines: Audi A6 Avant 35 TDI S tronic (2022) n

35 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 12:21 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 L

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:19 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Shitet Audi q5 2022 super full

41 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 11:55 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 3.0Tdi 2014

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:43 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Durrës

AUDI Q8 3.0 BENZIN 2020 FULL OPSION

48 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione