Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Të gjitha në Durrës

Aerostar , 7
B-Max , 3
C-Max , 493
Cougar , 2
Courier , 8
Econovan , 1
EcoSport , 4
Edge , 1
Escape , 17
Escort , 36
Explorer , 3
F 150 , 9
F 250 , 2
F 350 , 1
Fairlane , 1
Falcon , 2
Fiesta , 2279
Flex , 2
Focus , 3057
Fusion , 795
Galaxy , 174
Ka , 99
Kuga , 134
Maverick , 8
Mercury , 1
Mondeo , 366
Mustang , 18
Probe , 3
Puma , 7
Ranger , 32
Scorpio , 2
Sierra , 1
S-Max , 52
Streetka , 2
Taunus , 1
Taurus , 1
Tourneo , 38
Transit , 181
Windstar , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:37
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  B-Max  ·  Durrës

FORD B-MAX 1.6 NAFTE ,2013

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 06:46 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Mundesi Nderrimi *Ford focus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:28 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus 1.6 nafte viti 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:19 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford Kuga 2.0 diesel Automatik

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:26 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus ” Diesel “

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:24 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Durrës

Ford Mondeo full option

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:14 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus Atomat

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:23 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet Ford Focus Automat 1.6 diezel

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:49 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

♦️Super gjendje.benzin-gaz.♦️

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:33 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford Kuga 2.0 Diesel Automatik 2010 ���� Mundesi Nderrimi

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:25 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford mundesi nderrimi

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:52 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

FIESTA 1.4 NAFT GJENDJA PERFEKT

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:13 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Kuga automat 2.0 nafte panorame full

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:08 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

FORD FIESTA 1.4 NAFT

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:08 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

FORD FIESTA 1.4 NAFT MANUALE 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:08 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

❌ FORD FUSION + 1.4 NAFTE - 2010 - KAMBIO MANUALE ❌

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:08 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus 1.6 benzin-gaz

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 Makina  ·  Ford  ·  Ka  ·  Durrës

OKAZION FORD KA ����1.2BENZIN MANUAL 16000km

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:15 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford Kuga Automat

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:13 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:07 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Focus 1.6 Naft

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:06 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:06 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion 1.4 Naft

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:06 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Fucus

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:06 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta Automat

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:05 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:57 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

❇️ OKAZIOON FORD C MAX 1.8 BENZIN GAZ ❇️

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:55 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet ford fiesta

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:47 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus1.6 Benzin - Gaz 2008

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:27 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford Kuga

14 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:39 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

♦️Shitet Ford C-Max 1.8 Benzin-Gaz viti 2004

315 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:39 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet Ford Focus 1.6 nafte viti 2012

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:39 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet Ford Focus 1.6 nafte viti 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:39 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

Shitet Ford Grand C-Max automatik 2.0 nafte viti 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:37 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Durrës

�� FORD MONDEO 2.0 BENZINE��

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:28 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Durrës

MAKINA ME QERA 6+1 vende

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 18:09 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

������������Shitet.

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:08 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

����OKAZION���� Ford C-max 1.8 TDCI 2010 Manual 5+R Full

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:07 Makina  ·  Ford  ·  Ka  ·  Durrës

Viti 2008 dogan e paguar 85 mij km e sapo ardhur nga zvicra

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 18:07 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Viti 09 sapo ardhur nga zvicra dogan e paguar gati per targa

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:07 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford fusion viti 2008 dogan te paguar sapo ardhur nga zvicra

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:02 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 2010-1.4 nafte

4 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:49 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

����OKAZION���� Ford Focus 1.6 TDCI 2014 Manual 6+R Full

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:05 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion 2010

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:05 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Durrës

Ranger Amarok L200 Navara Hilux Mazda Bt-50

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:33 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

♦️Shitet Ford Fiesta 1.4 Benzin-Gaz viti 2014

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:32 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

FORD C MAX TITANIUM 0689400000

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:30 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fjesta 1.4 naft manual viti 2008

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:36 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

Ford C-Max

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:36 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

FORD C-MAX 2.0 DIESEL. AUTOMATIKE. 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione