Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford S-Max Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford S-Max | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:04 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

FORD S-MAX 1.8 NAFT SAPOARDHUR NGA BELGJIKA

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:41 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Ford s max 2009 ( 7 vende )

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 10:45 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Ford s max 2013

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 10:31 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Ford S Max

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 08:53 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Ford S, Max motor 1.8 Tdii vjen nga Belgjika! me dogan te

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 22:47 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

FORD S-MAX NAFTE 1.8 MANUALE VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJ

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
11 Pri 08:35 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

SHITUR!!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
24 Dhj 08:56 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

❗️FORD S-MAX 1.8 2007❗️

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 09:32 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

7vendshe

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 15:40 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Shitet Ford S MAX

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 10:02 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Ford S-Max ne gjendje shume te mire

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 21:49 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Okazion Ford S max 2013

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 19:01 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

����SHITET����Ford S-Max 1.6 SCTi����

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 14:39 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

��OKAZION �� ��Ford S-Max 1.6 SCTi��

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 13:40 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

FORD S MAX

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 11:42 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

FORD S MAX

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 11:12 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

FORD S MAX

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 07:11 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

ford smax

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 16:18 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

ford smax 2012 automat

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 11:48 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Ford S-max, 7 vendësh , motor 1.8 nafte

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 17:16 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Shitet Ford S Max 7 vendesh 1.8 nafte 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 23:06 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

ford

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 10:10 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

ford

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 17:19 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

FORD S MAX 1.8 NAFT I GATSHEM PER CDO LLOJ PROVE&KONTROLLI

1 111 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 17:36 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Shitet Ford S-max 2.0 Tdi

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 11:30 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

OKAZION FORD S-MAX AUTOMAT VITI FUNDI 2010 DOGANA PAGUAR

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 13:08 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

OKAZION FORD S-MAX 2.0 AUTOMAT 2010 FULL DOGANA PAGUAR

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 16:02 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

shitet ose ndrohet tel 0693039000

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 11:38 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

FORD S-MAX ��

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 20:46 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

OKAZION FORD S MAX ME DOGANE TE PAGUAR

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 12:02 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Shitet Ford S-Max

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Dhj 18:11 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

����OKAZION����3800€

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 20:38 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

S Max Ford 2012 Smax

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 14:19 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Ford S max ne gjendje perfekte 2.0 nafte

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Gush 22:18 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Ford S max ���� okazion

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 01:50 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Ford S max

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 12:18 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

ford S Max

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Pri 14:46 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Ford S-Max

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 12:23 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Ford S-Max

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Mar 11:51 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Shitet makina Ford S-Max 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 09:32 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Ford S-Max

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Mar 10:00 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Ford S-Max

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 09:27 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Okazion S max 2.0d automat

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 18:59 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Ford S-Max

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Dhj 09:33 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Ford s max automatik okazion!!!!

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 12:47 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Shitet Ford S-Max, Super

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 07:21 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Ford S,Max

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 19:15 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Ford Smax

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Korr 12:52 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Ford S max

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 12:44 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

Shitet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford S-Max | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione