Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Fiesta Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Fiesta | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:16 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta Automat

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:53 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet ford fiesta

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:41 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Viti 09 sapo ardhur nga zvicra dogan e paguar gati per targa

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:52 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

FIESTA 1.4 NAFT GJENDJA PERFEKT

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:08 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

FORD FIESTA 1.4 NAFT

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:02 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 2010-1.4 nafte

4 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:33 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

♦️Shitet Ford Fiesta 1.4 Benzin-Gaz viti 2014

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:30 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fjesta 1.4 naft manual viti 2008

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:14 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:46 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:14 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 1.4 Naft

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:20 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:09 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet ford fiesta

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Korr 14:25 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
15 Korr 10:08 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta Gaz benzin

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 21:25 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet ford fiesta 1.4 Nafte viti 2005 Ne gjendje shum te mi

240 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 18:08 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta 2007 1.3 Benzinë.Manual

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Korr 17:56 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta ���� 1.4 benxin viti 2008

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 12:34 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford 2.0 Nafte

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Korr 13:22 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shes ford fiesta

2 400 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Korr 00:38 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Makina ka cmimin te Pa diskutushem

2 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Korr 20:50 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 1.4 nafte

4 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Korr 14:49 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet Forde Fiesta 1.4 nafte

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 12:15 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet ford fiesta 1.4 naft viti 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 10:56 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta Viti 2007 Motorr 1.6 Diesel Me targa per 1 vit

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 15:19 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 10:49 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 2006 Ne Shitje

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Korr 21:38 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet Ford Fiesta 1.8 Naft

300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Korr 10:57 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta 2014

6 800 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Korr 10:44 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Jepet me Qira

30 LEK / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 13:57 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 2011 motorr 1.4 naft

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Qer 18:58 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

ford fiesta

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 17:04 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 11:33 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiest 2014 - 1.4 benzin-gaz (fabrike)

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Qer 20:45 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet Ford Fiesta 2010

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 18:04 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiest 2014 - 1.4 benzin-gaz (fabrike)

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Qer 12:34 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta ST-Line 1.5 nafte

7 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Qer 20:32 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

U shit Faleminderit !

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Qer 20:27 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

U Shit!! Ford Fiesta 2008 AUTOMAT Faleminderit Merr Jep

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Qer 19:30 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 13:04 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 2008 1.4 Nafte AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Qer 10:28 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 08:02 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet makina

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 20:48 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Shitet ford fiesta

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 22:12 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

shitet ose ndrohet tel 0693039000

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 12:27 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta-1.4 naft- Titanium

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
12 Qer 13:25 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Okazionnnnn Super Ford Fiestaaaa

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Qer 10:02 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

ford fiesta

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:05 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 13:59 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta Gaz benzin

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Fiesta | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione