golf 5 | Durrës | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 1409
BMW , 46
Ford , 37
Audi , 34
Opel , 25
Fiat , 15
Toyota , 14
Peugeot , 8
Volvo , 6
Renault , 6
Mazda , 5
Nissan , 5
Seat , 5
Ssangyong , 5
Citroën , 4
Chrysler , 2
MINI , 2
Lincoln , 2
Dodge , 2
Smart , 2
Jeep , 2
Suzuki , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Honda , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 5,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 5 Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:17
Linku:
,

Mini Cooper

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Qer 23:10
Linku:
,

VW Golf 5 Tour, 2007 1.4 Manuale 4300€

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:54
Linku:
,

OKAZION!! GOLF 5 2.0 TDI

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 20:34 ,

Vw Golf 5 2.0 TDI 6+R Manual

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:24 ,

Toyota Aygo 1.0 Viti 2007 Automatike Super Gjendje

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:24 ,

Toyota Corolla Verso 1.6 benzin 2004

Historiku i makinës

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:24 ,

��RENAULT CLIO 1.2 ��BENZIN 2007 SUPER��

Historiku i makinës

1 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:20 ,

Golf 5

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:20 ,

VW Golf 5 1.6 benzin 2008

Historiku i makinës

4 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:20 ,

Golf 5 1.9 naft nentor 2006

Historiku i makinës

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:11 ,

Shitet Golf 5 plus Manual

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:10 ,

Golf 5 Automatik 1.9 naft 2006 230.000 km

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:56 ,

Shitet Volkswagen Golf 5,AUTOMAT,1.9 nafte,2006,186.000 km

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:54
Linku:
,

OKAZION!! GOLF 5 2.0 TDI

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:36 ,

Golf 5 benzin/Gaz bifuel

Historiku i makinës

4 290 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:27 ,

GOLF 5 STATION WAGON 1.9NAFT 2009 (SUPER GJENDJE)

Historiku i makinës

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:19 ,

Audi A6 3.0TFSI Supercharger

Historiku i makinës

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:59 ,

Shitet & Ndrrohet C class 2014 look Amg

Historiku i makinës

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:56 ,

Golf 5 Plus 1.9 Automat

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:48 ,

Honda Jazz 1.4 benzine -Automat-���� 2010 ����

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:48 ,

Vw Volkswagen Golf 1.9 nafte 2007

Historiku i makinës

3 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:47 ,

Mazda 2 1.4 benzine ���� Automat-2007

Historiku i makinës

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:33 ,

DISQE+GOMA BENCI AUDI WW 225\45\18

Historiku i makinës

299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:31 ,

Golf.5+... naft..Kami ..Automat...full..

Historiku i makinës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:26 ,

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:20 ,

Polo 1.6 Naft

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:19 ,

Fiesta1.4

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:19 ,

Fiesta1.4

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:18 ,

Sharan1.9 2008 automat AUTOTRISS

Historiku i makinës

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:16 ,

Shitet Mercedes Benz E220 2009

Historiku i makinës

8 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:40 ,

CITROEN C2 1.4 NAFT AUTOMATIKE ��������

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:27 ,

FORD TOURNEO 1.8 NAFT 2007 192.000 KM ��������

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:23 ,

Okazion C300 2011

Historiku i makinës

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:23 ,

Okazion C 300 2011 mundesi ndrrimi

Historiku i makinës

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:23 ,

Okazion S550 L

Historiku i makinës

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:13 ,

Golf 5 Sapo Ardhur

Historiku i makinës

4 320 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:04 ,

BMW 118 BENZIN/GAS AUTOMATIKE IMPIANT NGA GJERMANIA PRINC

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:03 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT VITI 2010 GJENDJE PERFEKTE����

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:02 ,

GOLF 5 2.0 NAFT AUTOMATIKE GJENDJE PERFEKTE

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:02 ,

SUZUKI SWIFT 1.2 BENZIN/GAS 2007 AUTOMATIKE GASI ITALIA

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:47 ,

❌ W VOLKSVAGEN GOLF 5. 1.9 NAFT V 2004 MANUAL ❌

Historiku i makinës

3 790 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:41 ,

❌ W VOLKSVAGEN GOLF 5 1.9 NAFT V 2006 MANUAL ❌

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:39 ,

Golf 4 1.8 Turbo GTI Benzin-Gaz Stag

Historiku i makinës

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:27 ,

✅SHITET OSE KEMBEHET GOLF 5 VITI 2008✅

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58
Linku:
Dyqani ,

Vw Golf 5- kambio automatike

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:58 Dyqani ,

Golf 5 -1.4 benzin motor i thjesht

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:41 ,

TOYOTA YARIS 2008 NAFTE 1.4

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:41 ,

CHRYSLER SEBRING AUTOMAT 2010

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:36 ,

Vw Golf 5 1.9 naft manual sapoardhur

Historiku i makinës

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 5 | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione