Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota yaris - Makina Të gjitha në Durrës

Toyota , 845
Audi , 9
Ford , 6
Opel , 5
Daihatsu , 4
BMW , 2
Citroën , 2
Fiat , 2
Porsche , 2
Artega , 1
Dodge , 1
Mazda , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Seat , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toyota yaris,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Toyota yaris Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:58 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN FUNDI 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:51 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.3 (Benzine)

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:27 Makina , Durrës

E Class 220 CDI

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19 Makina , Durrës

Shitet Toyota Yaris Automatic

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:58 Makina , Durrës

AUDI A6 2.4 BENZIN/GAS AUTOMATIKE VITI:2007 FULL OPTION

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Makina , Durrës

TIGUAN 2.0 BENZIN/GAS VITI:2009 AUTOMATIKE

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Makina , Durrës

AUDI A3 2.0 NAFT AUTOMATIKE VITI:2011 FULL OPTION

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:58 Makina , Durrës

E CLASS 220 NAFT AUTOMATIKE VITI:2009 218.000 KM

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Makina , Durrës

E CLASS 250 NAFT AUTOMATIKE VITI:2011 FULL OPTION

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Makina , Durrës

AUDI A3 1.6 NAFT VITI:2010 163.000 KM ORIGJINALE

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:58 Makina , Durrës

GOLF PLUS 1.9 NAFT AUTOMATIKE 212.000 KM

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Makina , Durrës

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT VITI:2006 NGA GJERMANIA

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:25 Makina , Durrës

DISCOVERY 4.0 BENZIN+GAZ SUPER GJENDJE

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:25 Makina , Durrës

PORSCHE CAYENNE 4.8S BENZIN 2012 FULL OPSION

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 nafte Zvicra

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:14 Makina , Durrës

����Toyota yaris ����1.4 nafte

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:12 Makina , Durrës

Toyota Yaris���� Automat 1.4 Nafte

5 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:05 Makina , Durrës

Toyota Yaris Sol-Luxury 1.3 Benzine. Automatike 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:55 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Yaris - automat

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:49 Makina , Durrës

Caddy 1.9 2008 nderrohet

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:49 Makina , Durrës

Touran Cross 2.0 nafte.full opsion.nderrohet

6 240 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:49 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2006.Nderrohet

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:49 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte.2008.okazion

7 222 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:49 Makina , Durrës

Audi A3 automat panoram Nderrohet

6 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:28 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Naft Manuale 2007 Gjermanie

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:25 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.3 Benzin Automat 2009 Gjermania

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:07 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte.2008 Okazion 7200 euro

7 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:33 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Nafte Automatike 2006 113.000 Km

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:33 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Nafte Automatike 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:20 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E200 2.2 2012

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:47 Makina , Durrës

C 300 BENZIN/GAS VITI:2012 FULL OPTION SHUM E VECANT

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:22 Makina , Durrës

❌TOYOTA YARIS 1.4 NAFT V 2011 MANUALE ❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:20 Makina , Durrës

❌ TOYOTA YARIS 1.4 NAFT V 2010 MANUALE ❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:59 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Yaris-1.4 nafte-automatike-2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:58 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Naft Manuale 2009 Gjermanie

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:58 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Yaris -1.3 benzin -55.000 km-automatike

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 09:58 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Naft Automat 2010 Fulle

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:50 Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA YARIS AUTOMATIKE NAFTE 1.4 VITI 2006 ME DOGANE

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:12 Makina , Durrës

Daihatsu Siorion S����Automat 4x4

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:12 Makina , Durrës

DAIHATSU TREVIS 1.0 benzine, ���� CiTY CAR

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 08:53 Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL AUTOMAT VITI 2007 NDRROHET

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:50 Dyqani Makina , Durrës

����SUBARU TREZIA 1.4 DIESEL FULLA PANORAM VITI 2013����

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:13 Makina , Durrës

Toyota Yaris 2010 Okazionn

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Qer 18:11 Makina , Durrës

VW JETTA 2.0 TDI 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:49 Makina , Durrës

✅SHITET TOYOTA YARIS 1.4NAFTE ME DOGANE ✅GJENDJA PERFEKTE

4 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 14:51 Makina , Durrës

Toyota Yaris

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 14:01 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Nafte Viti 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 11:29 Makina , Durrës

S 320 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 08:28 Makina , Durrës

OKAZION 1.4 NAFT

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toyota yaris | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione