bmw | Durrës | Automjete | Makina

BMW , 2052
Audi , 45
Ford , 43
Opel , 20
Toyota , 14
Nissan , 13
Peugeot , 11
Fiat , 9
Mazda , 8
Citroën , 6
Volvo , 6
MINI , 5
Renault , 5
Jeep , 5
Smart , 4
Rover , 3
MG , 3
Seat , 2
Hyundai , 2
Lincoln , 2
Dodge , 2
Chevrolet , 2
Chrysler , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Honda , 1
Aixam , 1
Subaru , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw , kategori Makina , ose vendndodhje Durrës , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:28
Linku:
,

GOLF 5 Okazion!

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 03:04 ,

GOLF 6 1.4 BENZIN 2009 AUTOMATIKE 159.000 KM����

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 03:04 ,

FORD TOURNEO CONNECT 1.8 NAFT 2006 192.000 KM����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:04 ,

C CLASS 1.8 BENZIN 2011 AUTOMATIKE 117.000 KM MOTORR 2012

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 03:04 ,

BMW 118 BENZIN/GAS AUTOMATIKE SAPOTARGUAR����

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:03 ,

OKAZION CITROEN C 2 1.4 NAFT AUTOMATIKE GJENJDE PERFEKTE����

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 03:03 ,

//OKAZIONN TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2010 6 MARSHE ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:03 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D-4D 2010 91.000 KM ORIGJINALE ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 01:33 ,

Ford focus 2008 Titanium 3700 euro

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:33 ,

Bmw 320

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:16 ,

Polo 2008 1.4 Nafte

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:13 ,

Bmw Seria 7 E38

3 780 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:01 ,

BMW 320D SHUME E PASTER

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 22:35 ,

Bmw 320

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 ,

Bmw X3 Okazion

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:04 ,

Shitet bmw viti 2005 me dogane te paguar

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:40 ,

Ford Kuga 2016 mundesi nderrimi

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:39 ,

Honda Civic 1.3 benzin + gaz

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:30 ,

RAV4 ---- 2005 NAFTE

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:25 ,

Ml 270 Automatike Super gjendje Okazion

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:23 ,

Shitet dhe ndrrohet

2 520 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:20 ,

���� Range Rover 2.7 Hse Sport ���� Okazion 9€

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:19 ,

Sllon S280 Benzin Okazion

6 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:29 ,

Passat Automatik 2.0 Nafte ��������

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:11 ,

Jeep cherokee 3.1 naft

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:05 ,

Mercedes Benz C 300 4Matic

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:56 ,

Opel Zafira AUTOMAT 1.9 nafte ��������

3 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:53 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:53 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:53 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:53 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:45 ,

Okazion! Ford Fusion 1.4 Benzine+Gaz 2009, 133000Km

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:43 ,

Okazion !!Audi Q7 3.0 quattro shitet ose ndrrohet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:39 ,

Bmw X1 okazion

18 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:34
Linku:
,

BMW 320D Touring 2014(Fund)

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:32 ,

VW TOURAN AUTOMAT

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:31 ,

����AUDI A6 2.4 BENZIN AUTOMAT����

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:31 ,

AUDI A4 2.0 BENZIN AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:30 ,

MERCEDES BENZ B180 CDI AUTOMAT VITI 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:27 ,

Okazion!! Toyota Corolla Verso D4D, 2007, 4+1 vende

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:18 ,

Smart for two -2007-Panoram- automat ��������

1 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:17 ,

Vw Touran 1.9 Automat-2007- ������������

4 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:16 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 2009 ��������

2 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:11 ,

Volkswagen Golf 6 1.4 benzin Automat 09 Zvicra����

6 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:07 ,

Shitet

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:00 ,

Citroen C4 Grand Picasso Automatik

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:56 ,

C220

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 ,

��BMW E90 1.8 BENZINE+GAZ 2007 Nderrohet��

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

bmw Bmw Bmw Bmw x5 BMW X5 BMW bmw x5 Bmw BMw Bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione