Fiat punto | Durrës | Automjete | Makina

Fiat , 777
BMW , 31
Audi , 26
Ford , 26
Opel , 15
Peugeot , 8
Toyota , 8
Citroën , 6
Mazda , 6
Nissan , 3
Renault , 3
Smart , 3
Acura , 2
Ssangyong , 2
Volvo , 2
Artega , 1
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Kia , 1
MINI , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat punto,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat punto Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:31 ,

Mercedes Benz C 300 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:25 ,

VW PASSAT 2.0 BENZIN AUTOMAT

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:22 ,

Fiat grande punto 1.4 benxin + gaz viti 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:57 ,

SHITET FIAT GRANDE PUNTO 2700 EURO

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:56 ,

Fiat Grande Punto 1.3 nafte, Automatik, 2007, Klima

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:30 ,

VW PASSAT 2.0 BENZIN AUTOMAT -2003

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:22 ,

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:22 ,

Citroen C3

3 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:21 ,

Smart forTwo

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:21 ,

Fita punto evo benzin gaz 2011

3 510 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:15 ,

C 220

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:15 ,

A class Automat!

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:08 ,

❌Citroen C4 Grand Picasso Automatik diesel 2006❌

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

ML350 benzin gaz 2010 Full Option.

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:03 ,

//OKAZIONN C CLASS 300 BENZIN 2012 V6 4 MATIC AMG LINE

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:13 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Nafte

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 Dyqani ,

PUNTO EVO 1.3 NAFTE AUTO INGROSSO ����

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:25 ,

Okazion E 320 cdi evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:24 ,

Okazion peugeot 107

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:24 ,

Okazion toyota prius hybrid

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:24 ,

Okazion C300 2011

8 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:16 ,

Shitet fiat panda 1.2 automat 2008 super ekonomic

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:47 ,

Benzin Gaz c180 Benz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 ,

fiat grande punto 1.4 benxin + gaz viti 2009

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:19 ,

Fiat Punto 1.3 naft multijet letra te paguara 2006

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:18 ,

Fiat Grande Punto 1.2 benzin 2007 manual sapoardhur

2 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 ,

Fiat Grande Punto 1.4 Benzin Viti 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:13 ,

Chevrolet benzin+gaz cmimi i diskutushem

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:11 ,

�� Okazion BMW E60 Benzin+Gas nderrohet me makine te vogel

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 ,

Fiat punto

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:00 ,

Fiat GRANDE PUNTO

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:46 ,

Fiat Punto 1.3_nafte AUTOMATIK

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:19 ,

Fiat grande punto 1.4 benxin + gaz viti 2010

3 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:07 ,

Golf 4 1.9 nafte

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:10 ,

Fiat Grande Punto 1.3 naft 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:23 ,

Fiat punto

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 ,

Shitet & Ndrrohet

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:36 ,

Sllon S280 Benzin Super Okazion

6 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 ,

FIAT PUNTO 1.3 NAFT

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:17 ,

Okazion! Ford Fusion Plus, Titanium1.4 Benzine+Gaz 2009,

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:09 ,

Passat 2.0 TDI Automat - FULL OPTION

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:21 Dyqani ,

SHITET FIAT PUNTO 2010

1 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:20 Dyqani ,

SHITET FIAT PUNTO 2010

1 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:37 ,

grande punto

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:43 ,

Tiguan

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:25 ,

Fiat grande punto 2009 automat gjendje prefekte

37 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:26 ,

OKAZIONN Mercedes-Benz C220 EVO 2005,AUTOMAT

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 20:03 ,

Shitet Makine FIAT GRANDE PUNTO

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 14:42 ,

Okazion Vw Volkswagen Golf 1.9 nafte 2004 vetem 2890€

2 890 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat punto | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione