Mercedes | Durrës | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 7952
BMW , 52
Ford , 36
Audi , 36
Opel , 23
Fiat , 17
Toyota , 15
Nissan , 9
Mazda , 8
Peugeot , 8
Volvo , 7
Renault , 7
Ssangyong , 6
Smart , 6
Jeep , 6
Seat , 3
Hyundai , 3
Citroën , 3
Chrysler , 2
MINI , 2
Kia , 2
Acura , 2
Lincoln , 2
Dodge , 2
Honda , 2
Daewoo , 2
Chevrolet , 2
Suzuki , 1
Škoda , 1
Jaguar , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:30
Linku:
,

Shitet C280 Benzin-Gaz

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 20:07
Linku:
,

C300 11.2012 Supergjendje

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:30
Linku:
,

SHITET E CLASS 350 W212 AMG MERCEDES - BENZ GJENDJE PERFEKTE

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:00
Linku:
,

Mercedes Benz S550 benzin 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 12:38 ,

Mercedes-Benz B-Class Automatike 160000Km te garantuara

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:37 ,

Mercedez Benz C220 CDI 2007 SportEdittion AMG

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:36 ,

MERCEDES C CLAS 200 KOMPRESOR modelli 204 1.8 Benzin. .

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:35 ,

Mercedes Benz W204 2011

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:34 ,

Mercedes benz w204 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:33 ,

Mercedes Benz GL 350 Bluetec 2012

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:32 ,

Mercedes Benz C200 2.0 nafte 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:31 ,

Mercedes Benz B200 cdi 2007

3 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:29 ,

VW PASSAT 2.0 BENZIN AUTOMAT

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:27 ,

MERCEDES BENZ C200 CDI VITI 2007

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:20 ,

Mercedes benz 190 nafte

2 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

Mercedes Benz 135mij khm

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:19 ,

mercedes benz c200 evo okazion cmim pa diskit

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 ,

❌❌❌OKAZION❌❌❌

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 ,

Tiguan

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:16 ,

Mercedes Benz Clk 200 Kompressor

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:11 ,

M.Benz C200 Kompressor Benzine+Gaz PRINS

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:11 ,

M.Benz C200 Komp. Benzine+Gaz Automat

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:11 ,

M.Benz C200 Kompressor Automat Benzine+Gaz

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:07 ,

mercedes benz c amg

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:01 ,

Mercedes Benz C klas 200 cdi Avangart ..2009..Automatike

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:00 ,

Mercedes Benz C klas 200 cdi Avangart ..2008..Automatike

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:56 ,

Mercedes Benz A Klas 180 Cdi Avangart Automatike 06

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 ,

Mercedes Benz E Klas 280 Cdi Avangart..Automatik..2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:55 ,

Mercedes Benz GL500 benzin 2011

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:55 ,

Mercedes Benz c klas 200 Benzin /Gaz..Avangart..

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 ,

Mercedes Benz B Klas 170 Benzin/Gaz..Automatike

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:51 ,

OKAZION CRUZE 1.6 ECOTEC BENZIN

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:47 ,

Mercedes Benz C300 4 Matic AMG Line

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 ,

Mercedes Benz Cls 500 benzin 2006 nga Los Angeles

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:45 ,

Shitet Mercedes Benz ML 350 Bluetec

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:45 ,

ML 320 bluetec

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:40 ,

Mercedes-Benz A clas 180 0682250078

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:38 ,

Okazion

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:38 ,

Mercedes Benz 220 EVO 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:38 ,

A Klas Benzin/Gaz Automat

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:36 Dyqani ,

Mercedes Benz C220 cdi 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:33 Dyqani ,

Mercedes B 180 CDI. AUTO INGROSSO ����

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:22 ,

//OKAZIONN C CLASS 300 BENZIN 2012 V6 4 MATIC AMG LINE

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:18 ,

Mercedes Benz E200

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

Mercedes Benz C 300 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:09 ,

SHITET E CLAS EVO 200 KOMPRESOR AUTOMAT VITI 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:09 ,

SHITET C CLAS 220 BLUE EFFICIENCY AVANGARD AUTOMAT VITI 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:08 ,

SHITET B CLAS 180 CDI AUTOMAT VITI 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:07 ,

��������C klass 220 Automatik ����

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:07 ,

��������Mazda 2 viti 2006����

2 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:07 ,

BMW 530d viti 2009

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione