Benz | Durrës | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 6958
Ford , 39
BMW , 36
Audi , 24
Opel , 21
Fiat , 13
Toyota , 9
Nissan , 7
Smart , 7
Citroën , 6
Ssangyong , 6
Peugeot , 6
Mazda , 5
Renault , 5
Jeep , 5
MINI , 2
Seat , 2
Kia , 2
Škoda , 2
Acura , 2
Honda , 2
Daewoo , 2
GMC , 2
Chrysler , 1
Volvo , 1
Dodge , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Tata , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benz Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:55
Linku:
,

Okazion Shitet Mercedez Benz C Class 2012

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 10:39
Linku:
,

Mercedez Benz C220 Avantgarde ⚡

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:28
Linku:
,

SHITET E CLASS 350 W212 AMG MERCEDES - BENZ GJENDJE PERFEKTE

14 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 21:59
Linku:
,

Mercedes-Benz C300 4Matic Gaz+Benzine

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:19
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz C 180

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 19:10 ,

Mercedes Benz C220 cdi 2008 Amg Line

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:08 ,

Shitet : Mercedes Benz E500

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:05 ,

Shitet A class 2010 automatike, 1.6 nafte

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:04 ,

Mercedez-Benz E 350 CDI AMG 2011 Automatike

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:04 ,

Mercedes Benz

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:03 ,

Mercedes-Benz B-Class Automatike 160000Km te garantuara

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:02 ,

Mercedez Benz Sprinter 515 Frigorifer Doppio Gome

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:02 ,

Mercedez Benz C220 CDI 2007 SportEdittion AMG

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:02 ,

Mercedes Benz

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:01 ,

��Shitet Mercedes Benz EVO��

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:00 ,

C300 4Matic Full ose ndrrohet

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:59 ,

E350 4matic 2011 Benzin

12 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:59 ,

MB E550 4Matic Benzin Gaz

14 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:57 ,

Mercedes-Benz E220

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:57 ,

Mercedes Benz B180 CDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:55 ,

Mercedes-Benz C 220 CDI, Avantgarde, 2007, Manual

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 ,

Mercedes Benz

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:53 ,

Mercedes-Benz A class 180 CDi, Automatik, 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:53 ,

Mercedes Benz E 250 dizel 1991

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:53 ,

Mercedes-Benz C 300 benzine, AMG, Automt, 2009

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:52 ,

Mercedes Benz Ml 350

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:52 ,

����Benz C-Class 180 Kompresor Automat 2006����

4 690 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:52 ,

Mercedes Benz C250

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:51 ,

Mercedes Benz B Class

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 18:50 ,

Mercedes Benz C200 cdi 2002

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:50 ,

Okazion Mercedes Benz E200

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:49 Dyqani ,

SHITET Mercedes Benz

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:49 Dyqani ,

Shitet Mercedes-Benz

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:49 Dyqani ,

�� BENZ A CLASS ��

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:49 Dyqani ,

SHITET MERCEDES BENZ B CLAS

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:47 ,

BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 AUTOMAT SUPER

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:47 ,

TOYOTA COROLA VRSO 1.6 BENZINE 2004 SUPER

2 998 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:46 ,

BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 AUTOMATIKE SUPER

4 998 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:45 ,

��RENAULT CLIO 1.2 ��BENZINE VITI 2007 SUPER��

1 998 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:45 ,

BMW E90 1.8 BENZINE+GAZ 2007 Nderrohet

4 598 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:35 ,

MERCEDES BENZ B klas VITI 2012

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:31 ,

Mercedez Benz 2009 full panorama

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:30 ,

VW PASSAT 2.0 BENZIN AUTOMAT -2003

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:29 ,

Mercedes Benz GL 350 Bluetec 2012

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:22 ,

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:22 ,

Citroen C3

3 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:21 ,

Smart forTwo

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:21 ,

M.Benz C200 Kompressor Benzine+Gaz PRINS

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:15 ,

C 220

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:15 ,

A class Automat!

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:12 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 18:08 ,

❌Citroen C4 Grand Picasso Automatik diesel 2006❌

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione