Durrës

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Qer 20:40
Linku:
,

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 17:46
Linku:
,

Shitet shtepia durres te vila e zogut

155 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:44
Linku:
,

OKAZION!! GOLF 5 2.0 TDI

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37
Linku:
,

Smart forTwo

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 16:46 ,

Shitet Ford Fiesta 1.4 nafte viti 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:46 ,

Toyota yaris 1.4naft V2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:46 ,

Shitet ford fiesta 1.4 nafte, viti 2007

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:46 ,

Shitet B-Class 180 nafte, viti 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:42 ,

2012 Mercedes Benz C300 4Matic AMG Panorama

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 16:42 ,

Audi A4 2.0i Benzine+Gaz Automatik

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:42 ,

Chevrolet benzin+gaz cmimi i diskutushem

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:42 ,

Audi A4 2.0i Automatik Benzine+Gaz PRINS

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:41 ,

�� Okazion BMW E60 Benzin+Gas nderrohet me makine te vogel

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:39 ,

SHITET TOYOTA COROLLA AUTOMAT, 1.4 nafte

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:39 ,

Shitet Mercedes Benz ML 350, FULL opsion, 2012, 103.600km

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:39 ,

Shitet Volkswagen Golf 5,AUTOMAT,1.9 nafte,2006,186.000 km

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:38 ,

SHITET VOLVO S60, 2.4 Benzine + Gas

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:38 ,

SHITET AUDI A6 S-Line 2007, 2.7 nafte FULL OPSION

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:38 ,

Ford Fiesta Zvicra

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:37 ,

Toyota Urban Cruiser

5 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:35 ,

Toyota yaris 1.1 benzine me liber sherbimesh gjendje perfekt

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:34 ,

Audi A3 Automat F1 sensore xenon perfekt

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:34 ,

Golf 5 Automatik 1.9 naft 2006 230.000 km

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:34 ,

Ford Focus 2010 1.6 naft 127.000 km

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:34 ,

Shitet Golf 5 plus Manual

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:33 ,

Mini cooper 2008 benzin mundesi nderimi

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:33 ,

Shitet A Clas Automat lekure sensore Avangard xenon

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:33 ,

Golf 5 super full automat navi sensore xha me te zi xenon et

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:33 ,

Shitet toyota yaris automat naft 2007 sensore parkimi

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:31 ,

Toyota RAV4 2.2 D-CAT Nafte Kambio Manuale Start/Stop

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:31 ,

Toyota Corolla 1.4 Nafte Automatike 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:31 ,

TOYOTA YARIS , 1.4 NAFTE , AUTOMATIKE , 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:31 ,

Toyota RAV4 2.2 Nafte 2006 Kambio Manuale

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:31 ,

Ford Focus 1.6 Diesel.

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 ,

Volkswagen Tiguan 2.0 Diesel. 4Motion. Automatike.

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 ,

Audi A3. 2.0 Diesel. S-Line. Automatike 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 ,

Toyota Rav4. Full Opsion 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:29 ,

A klas automat gjund paket kamio mot 1.7 naft

140 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:28 ,

SHITET C KLAS 200 CC MANUAL

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:28 ,

��Okazion��❗❗❗ i Padiskutushem❗❗❗

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:28 ,

SHITET TOYOTA RAV4 2200CC NAFT

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

Nissan note 1.4 benzine- Viti 2008 ardhur nga Zvicra

3 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:28 ,

kamio automat 211

200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:28 ,

SHITET FORD TRANSIT

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 ,

shitet kasetofon a klasi c klasi te 2006

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione