Publikuar: Maj 29 2024 11:21

Shitet E Class w211 viti 2006 i sapo ardh nga Gjermania 🇩🇪

EUR

Publikuar: Maj 29 11:21
Shikime: 85
Shitet Mercedes Benz E Class w211 viti 2006 i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar.
Makina disponon ; goma te reja, disqe alumini , sensore parkimi , sensore shiu , motorr 220 nafte , kamjo automat , 239 000 , ngrohje sendilesh, pilot automat , kondicioner funksional, etj.
Makina eshte e paster si brenda dhe jashte.
Cmimi 5800 i diskutushem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
85
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355692064750

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione