Bmw | Durrës | Automjete | Makina

BMW , 2101
Audi , 36
Ford , 35
Opel , 24
Toyota , 13
Fiat , 13
Nissan , 10
Peugeot , 10
Mazda , 9
Volvo , 6
Renault , 6
MINI , 5
Citroën , 5
Ssangyong , 5
Jeep , 5
Seat , 3
Rover , 3
Smart , 3
MG , 3
Škoda , 2
Hyundai , 2
Lincoln , 2
Dodge , 2
Honda , 2
Chevrolet , 2
Chrysler , 1
Kia , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Aixam , 1
Subaru , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:36 ,

Shitet bmw 730

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:30 ,

BMW X3 28i Xdrive

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:30 ,

BMW X6 M 35i Xdrive

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:29 ,

BMW 528i Xdrive 4x4 Benzin-Gas

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 ,

BMW X3 3.0i

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 ,

BMW 328i XDrive

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:27 ,

BMW X5

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:24 ,

Bmw 318 benzin gaz letrra te paguara

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:24 ,

BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 AUTOMAT SUPER

4 998 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:23 ,

TOYOTA COROLA VRSO 1.6 BENZINE 2004 SUPER

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:22 ,

VOLKSVAGEN PASSAT 2009 NAFT AUTOMAT SUPER GJENDJE

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:22 ,

Honda Jazz 1.4 benzine -Automat-���� 2010 ����

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:21 ,

Mazda 2 1.4 benzine ���� Automat-2007

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:21 ,

BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 AUTOMATIKE SUPER

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:20 ,

��RENAULT CLIO 1.2 ��BENZINE VITI 2007 SUPER��

1 998 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:19 ,

BMW E90 1.8 BENZINE+GAZ 2007 Nderrohet

4 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:58 ,

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:56 ,

BMW SERIA 1 2.0 GAZ+BENZIN 2007 AUTOMATIK

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:40 ,

BMW SERIA 5 E60 LOOK M AUTOMAT VITI 06

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:40 ,

BMW SERIA 1 VITI 07 NAFTE 1.8 cc TARGA AA

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:30 ,

A class Automat!

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 ,

BMW Z4 2.5 Benzin-Gaz

9 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:27 ,

VW PASSAT 2.0 BENZIN AUTOMAT

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:18 ,

BMW X3 XDrive 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 ,

OKAZION CRUZE 1.6 ECOTEC BENZIN

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:14 ,

MB 550 4Matic Superfull

14 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 ,

Vw Golf 6

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 ,

E350 4matic 2011 Benzin

12 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 ,

VW GOLF 6 GTI 2011 OKAZION

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:02 ,

Okazion C300 2011

8 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:02 ,

Okazion E300 4 matic benzin pa taks luksi full

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

Okazion BMW 328. Viti 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:54 ,

Okazion Shitet Bmw X5 xDrive 35d

11 500 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:48 ,

BMW X3 XDrive 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:38 ,

Mercedes A class 170 Benzine Zvicra Automat 07

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:38 ,

Shitet BMW X1

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:13 ,

Mercedes E270 cdi Automat

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08 ,

Mercedes Benz C 300 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:58 ,

Cls 2014 Okazion

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:47 ,

Shitet nderrohet me makin te vogel

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 09:35 ,

BMW 750LI FULL EXTRA

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 ,

BMW Serie 4•Grand Coupe•Viti 2014•2.0 Naft•Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:19 Dyqani ,

BMW 730d M-sport packet Zvicra

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:19 Dyqani ,

BMW 525d Facelift steptronic Zvicra

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 ,

Ford Kuga 2016 mundesi nderrimi

12 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:10 ,

Honda Civic 1.3 benzin + gaz

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:06 ,

MERCEDES BENZ C200 CDI VITI 2007

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:06 ,

Okazion E 320 cdi evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06 ,

Okazion peugeot 107

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:05 ,

Okazion toyota prius hybrid

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

bmw Bmw Bmw Bmw x5 Bmw BMW X5 BMW BMw bmw x5 Bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione