Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MERCEDES BENZ - Makina Të gjitha në Durrës

Mercedes-Benz , 7614
Volvo , 118
Audi , 50
BMW , 37
Ford , 30
Toyota , 17
Opel , 10
Fiat , 7
Nissan , 6
Seat , 6
Dodge , 5
Mazda , 4
Acura , 4
Citroën , 4
Ssangyong , 4
Smart , 4
Renault , 4
Jeep , 4
Hummer , 3
Škoda , 3
Hyundai , 3
Peugeot , 3
Porsche , 3
Chrysler , 2
MINI , 2
Kia , 2
Daewoo , 2
Chevrolet , 2
Suzuki , 1
Cadillac , 1
Jaguar , 1
Honda , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe MERCEDES BENZ,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj MERCEDES BENZ Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:55
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes-Benz Ml350 2014 4matic(LOOK AMG) DISTRONIC+MASAZH

18 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:49
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes-Benz GLK 250 BLUETEC AMG Line

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Dhj 03:23
Linku:
Makina , Durrës

CLS 550 AMG

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

Sot 06:43 Makina , Durrës

EVO 320 CDI

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:25 Makina , Durrës

MERCEDES BEBZ B-200 CDI. AUTOMATIKE.

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:12 Makina , Durrës

c6.3 okazine

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:23 Makina , Durrës

��shitet mercedes-benz a200cdi��

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:43 Makina , Durrës

Shitet Seat Leon viti 2010. Supergjendje.

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:47 Dyqani Makina , Durrës

‼️OKAZION E550 FULL PANORAMIC ‼️

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:05 Makina , Durrës

❌ B 180 CDI - MODEL 2013 - KAMBIO AUTOMATIKE - KAMERA ❌

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:03 Makina , Durrës

E 220 CDI 2008 (Kontaktin Tek Pershkrimi)

6 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:03 Makina , Durrës

C class 220 Cdi (Kontaktin Tek Pershkrimi)

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 Makina , Durrës

C Class 180 Benzin Gaz 2008 (Kontaktin Tek Pershkrimi)

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:00 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C300 4MATIC (Kontaktin Tek Pershkrimi)

10 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:56 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes-Benz ML350 BlueTEC 4Matic

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:46 Makina , Durrës

Shitet Mercedes benz GLA

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:43 Makina , Durrës

Range Rover Evoque ����❗️

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 Makina , Durrës

mercedes benz

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:36 Makina , Durrës

E class

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:36 Makina , Durrës

Mercedes-Benz S350 BlueTEC 4Matic

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:26 Makina , Durrës

Mercedes-Benz ML350

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:26 Makina , Durrës

Mercedes ML

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:21 Makina , Durrës

B class 2.0 Nafte 2015 Automatic

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:14 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes S 550L Benzin Gaz 2010

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:14 Dyqani Makina , Durrës

Audi S8 Fabrike Gjendja 10/10 !

29 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Dje 21:14 Dyqani Makina , Durrës

Bmw 750Li 2016

42 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 21:14 Dyqani Makina , Durrës

Bmw 750 Li 2009 me letra Mundesi Nderrimi!

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 21:13 Dyqani Makina , Durrës

Peugeot 207 , 1.4 diezel 2007 okazion

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 21:13 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes C220 cdi coupe viti 2005

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 21:13 Dyqani Makina , Durrës

Golf 7 full Option 2.0 diezel viti 2013

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 21:13 Dyqani Makina , Durrës

Audi A8 per pjese kembimi

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Dje 21:04 Makina , Durrës

Mercedes Benz C250 CDI 4 Matic Amg

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:56 Makina , Durrës

‼️ML 350 FULL GRAND EDITION ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:51 Makina , Durrës

Mercedes Benz GLC 250d 4Matic

27 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:27 Makina , Durrës

Mercedes benz S lungo

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Dje 19:47 Makina , Durrës

❇️ OPEL MERIVA AUTOMATIKE 1.6 BENZINE ❇️

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:47 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes benz

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:46 Makina , Durrës

�� GOLF 5 2.0 NAFTE 2006 ��

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:46 Makina , Durrës

♨️ VW GOLF 6 AUTOMAT 2.0 TDI ♨️

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:45 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes- Benz glk 250

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz ne gjendje shum t mir...

9 200 EUR

Dje 19:39 Makina , Durrës

Mercedes Ben C 300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:38 Makina , Durrës

Mercedes Benz E class 350

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:38 Makina , Durrës

❗️SHITET OKAZION MERCEDES BENZ C300 2010❗️

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:35 Makina , Durrës

❗️SHITET MERCEDES BENZ VITO 116 Nafte 2.2 2012 Automat❗️

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:34 Makina , Durrës

❗️SHITET MERCEDES BENZ C200 2012 ❗️

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 Makina , Durrës

❗️SHITET MERCEDES BENZ C220 CDI Automatik❗️

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 Makina , Durrës

❗️SHITET MERCEDES BENZ E250 CDI Amg Line 2011❗️

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 Makina , Durrës

❗️SHITET MERCEDES BENZ B170 Benzin+Gaz Automat❗️

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj MERCEDES BENZ | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione