Mercedes Benz | Durrës | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 5333
Ford , 26
BMW , 24
Audi , 16
Opel , 13
Toyota , 8
Fiat , 8
Smart , 6
Mazda , 5
Peugeot , 5
Citroën , 4
Ssangyong , 4
Renault , 4
Jeep , 4
Nissan , 3
Seat , 2
Acura , 2
Honda , 2
Daewoo , 2
MINI , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Volvo , 1
Dodge , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes Benz,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Benz Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:20
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz C 180

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:12
Linku:
,

Mercedes-Benz C300 4Matic Gaz+Benzine

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 23:20 ,

MERCEDES BENZ C 220 OKAZION

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:19 ,

A Klas Benzin/Gaz Automat

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:19 ,

A CLASS AVANTGARD VITI 2007 AUTOMAT OKAZION!

3 590 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:19 ,

MERCEDES BENZ C220 NAFTE 2009 OKAZION !!!!!

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:13 ,

M.Benz C200 Kompressor Benzine+Gaz PRINS

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:11 ,

Mercedes-Benz B 180 CDI,AUTOMATIKE,2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:11 ,

OKAZION�� B CLASS AUTOMAT 2007

3 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:03 ,

��C 180 BENZIN + GAZ ~ 2009 ~ MANUALE ~ KOMPRESSOR��

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:03 ,

��C 200 CDI - 2007 - KAMBIO AUTOMATIKE - LOOK AMG��

5 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:03 ,

��C 220 CDI ~ Model 2008 ~ KAMBIO MANUALE ~ NAVI��

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:03 ,

��B 180 CDI - 2010 -KAMBIO AUTOMATIKE - NAVI ��

5 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:03 ,

Mercedes Benz W204 2011

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:51 ,

Sllon S320 Benzin 1992 169.000km

7 999 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:50 ,

Sllon S280 Benzin Super Okazion

6 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:34 ,

Chevrolet benzin+gaz cmimi i diskutushem

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:33 ,

Mercedes Benz GL 350 Bluetec 2012

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:30 ,

�� Okazion BMW E60 Benzin+Gas nderrohet me makine te vogel

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:12
Linku:
,

Mercedes-Benz C300 4Matic Gaz+Benzine

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:34 ,

Mercedes-Benz C 220 CDI Classic 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:19 ,

Audi A8L Full optional + Nderrohet

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:16 ,

A class Automat!

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:16 ,

C 220

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:07 ,

❌ OKAZION ML MERCDES-BENZ 6500€ ❌

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:06 ,

Benz E 220 Cdi

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 21:01 ,

ML350 benzin gaz 2010 Full Option.

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:59 ,

Mercedes Benz C200 cdi 2002

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:55 ,

Mercedes Benz

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 ,

Shitet Mercedes Benz C220

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 20:52 ,

mercedes benz 320

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:44 ,

Mercedes benz C 200 SPORT EDITION ViTI 12.2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:40 ,

Mercedes benz 220

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:39 ,

Smart forTwo

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:39 ,

Citroen C3

3 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:38 ,

Benzin Gaz c180 Benz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:37 ,

Okazion GLK 320 Sport Panoramik Full Option 2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:36 ,

Mercedes Benz A 170 benzine

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:35 ,

Mercedes Benz A 170

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:34 ,

Mercedes Benz A 200 CDI Polar Star

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:22 ,

Shitet A class 2010 automatike, 1.6 nafte

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:16 ,

⚜️Shitet Mercedes Benz⚜️

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 20:16 ,

Mercedes Benz C-220 Diesel. Automatike.

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:15 ,

Mercedes Benz S550 benzin / GAZ 2008 ❗️Sapotarguar❗️

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:04 ,

Mercedes C-220 Diesel. Manuale. Avantgarde. 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:03 ,

Mercedes E-Class 220///EVO. Manuale 2007.

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 ,

Shitet C280 Benzin-Gaz

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes Benz | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione