mercedes benz | Durrës | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 5330
Ford , 26
BMW , 23
Audi , 16
Opel , 13
Toyota , 10
Fiat , 8
Mazda , 6
Nissan , 6
Peugeot , 5
Smart , 5
Ssangyong , 4
Renault , 4
Jeep , 4
Citroën , 3
Seat , 2
Acura , 2
Honda , 2
Daewoo , 2
MINI , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Volvo , 1
Dodge , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes benz,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes benz Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:15
Linku:
,

Shitet C280 Benzin-Gaz

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 20:30
Linku:
,

SHITET E CLASS 350 W212 AMG MERCEDES - BENZ GJENDJE PERFEKTE

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:24
Linku:
,

Mercedes Benz S550 benzin 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 06:45 ,

Mercedes Benz

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:45 ,

��Shitet Mercedes Benz EVO��

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:37 ,

Shitet benc c klas vit 2008 naft automat model Avangar

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:12 ,

Mercedes benz 190 nafte

2 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:48 ,

Mercedes-Benz 220cdi

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:16 ,

Ml 270 Krah anglez Okazion

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:15 ,

A Klas Benzin/Gaz Automat

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:39 ,

mercedes benz evo okazion cmim pa diskit

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:02 ,

M.Benz C200 Kompressor Automat Benzine+Gaz

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:02 ,

M.Benz C200 Komp. Benzine+Gaz Automat

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:47 ,

M.Benz C200 Kompressor Benzine+Gaz PRINS

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:43 ,

Mercedes Benz C220 CDI 2007, AVANTGARDE, AMG STYLING

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:43 ,

Mercedes Benz C220 cdi 2008 Amg Line

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:41 ,

Mercedes Benz

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24
Linku:
,

Mercedes Benz S550 benzin 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:58 ,

OKAZIONN Mercedes-Benz C220 EVO 2005,AUTOMAT

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:39 ,

A class Automat!

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:15 ,

Shitet A class 2010 automatike, 1.6 nafte

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:13 ,

Shitet Mercedes ������S250 Viti 2012 mundesi ndrrimi

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:10 ,

OKAZION MERCEDES BENZ C220

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:09 ,

OKAZION...Mercedes Benz

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:55 ,

Mercedes Benz GL 350 Bluetec 2012

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:52 ,

E350 4matic 2011 Benzin

12 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:51 ,

C300 4Matic Full

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 ,

SHITET E 270 CDI AVANGARD AUTOMAT VITI 2001 FULLL

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 ,

SHITET E CLAS EVO 200 KOMPRESOR AUTOMAT VITI 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:38 ,

SHITET B CLAS 180 CDI AUTOMAT VITI 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:37 ,

Mercedes Benz c200

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:36 ,

OKAZION FIAT DOBLO 2012 4700€

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:34 ,

Mercedes-Benz C 220 CDI Classic 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:32 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:31 ,

VW Golf 5 1.9 tdi viti 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:30 ,

Ford C-MAX Titanium

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:30 ,

Film Timoni Mercedes-Benz viti 2005 -> 2010

100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:30 ,

Autoradio FORD SONY MP3 + AUX

5 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:19 ,

Mercedes-Benz B 180 CDI,AUTOMATIKE,2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:18 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI,//EVO,AUTOMAT,NAVI,ADVANGARD

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

Okazion E 300 4 Matic pa taks luksi super full

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:10 ,

Mercedes Benz C300 3.0 benzin 2011 4 Matic Amg Line

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:09 ,

MERCEDES BENZ C CLASS 204

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:09 ,

Mercedes Benz C300 4 Matic AMG Line

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:55 ,

Shitet E class viti 2010 Look AMG ardhur nga Gjermania ����

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:55 ,

Shitet E class viti 2010 Look AMG ardhur nga Gjermania ����

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:55 ,

Shitet E class viti 2009 ardhur nga Gjermania���� Full Extra

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:55 ,

Shitet E class viti 2010 ardhur nga Gjermania ����Full Extra

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:54 ,

Shitet E class EVO viti 2006 Full Extra ardhur nga Gjermania

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:54 ,

Shitet E class EVO viti 2007 ardhur nga Gjermania����

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:54 ,

Shitet C class viti 2008 Full Option ardhur nga Gjermania

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:54 ,

Shitet C class viti 2007 ardhur nga Gjermania����

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes benz | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione