Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fener 221 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fener 221,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj fener 221 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Qer 08:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte 2010 7 vende nderrohet

8 111 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 09:16 Pjesë këmbimi  ·  Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Tiranë

Shitet boksi

35 EUR Çmimi me zbritje

02 Qer 15:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Vlorë

Evo 300 BLUETEC — 6999 €

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 17:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

��MERCEDES BENZ E350

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 09:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes Benz E350

12 900 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 18:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Shkodër

Shitet

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 10:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

����E220 AMG Line Full����

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 11:41 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

Shitet-Nderrohet Bmw X5 35d Twin Turbo Pa Taks Luksit✅

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 06:12 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Nën 21:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Vw jetta

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 11:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Vw Volkswagen 2014-2015 Shitet/Nderrohet

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 19:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Shkodër

Mercedez benz CLS

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 16:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 2.0 Tdi

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 00:40 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

AUDI A6 2.4 BENZIN/GAS AUTOMATIKE 2007����

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 18:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

Shitet w204 c200 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 13:47 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 08:19 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

FENER MERCEDES S CLASS 221

150 EUR

09 Shk 21:19 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet 1+1 me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
09 Shk 21:19 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet 1+1 me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
20 Jan 21:13 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Shiten 2 dyqane okazion tek...

150 000 EUR

23 Gush 13:33 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 1.8t quattro full option benzine + gaz

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 11:02 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Stopa 221

1 LEK

17 Nën 16:07 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne Gts

14 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 08:56 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Vw Golf 5 -kambio automatike

4 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
10 Jan 22:00 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Shkodër

Fener

200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fener 221 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione