Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kukës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Korr 19:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

VW CADDY MAXI 2008

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

Sot 07:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

Shitet Caddy Life 4+1 manual 2007 1.9 Diesel Manual

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:24 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Kukës

Volvo SUV ne shitje 6+1

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:12 Motorra (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

U shiiiitt . Honda integra S 700 automat

6 500 LEK

Dje 22:34 Makina  ·  Volvo  ·  V70  ·  Kukës

VOLVO V70 2.4 Dizell VITI 2007 PA.DOGAN

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:19 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Kukës

Okazion

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:41 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Kukës

Kosa pz 165cm kardon ska gjendje pune 500euro fiks

500 EUR

Dje 21:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

benz 2013��2.2 luk amg full

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Kukës

Shitet Mercedes Benz

11 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:44 Të tjera  ·  Kukës

Set Dj ,4 Bokse Sllajver Mixer

200 000 LEK

Dje 13:42 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kukës

Okazion

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

VW GOLF 5 (MODEL GTI) 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

MB OKAZIO I VITI 2008 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

TOURAN 1.9 MANUAL PA DOGAN EURO 4

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

MB OKAZIO I VITI 2008 AUTOMATIK

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kukës

GOLF 5 PLUS MANUAL PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

TOURAN 2.0 KAMBIO AUTOMATIK PA DOGAN

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

OKAZION PA DOGANGOLF 5 MANUAL ISAPO ARDHUR 2008

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione