Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Gramsh

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Gramsh,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gramsh ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:09 Të tjera  ·  Gramsh

ofertë kredi

1 000 EUR

Online
Dje 10:39 Motorra (mbi 50cc)  ·  Kros | Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Gramsh

Shitet YAMAHA XT125

1 000 EUR Çmimi me zbritje

17 Korr 12:33 Shtëpi  ·  Gramsh

Shtepi per shitje 2+1 super kushte super cmim OKAZION

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
17 Korr 03:46 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Gramsh

audi a8

12 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
16 Korr 15:00 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Gramsh

Disqe 18 nisan navar 2004 e lart mitsubishi

290 EUR

15 Korr 18:54 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Gramsh

4 goma 225 70 15 brixhiston

250 EUR

15 Korr 18:53 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Gramsh

4 goma 255 50 19

250 EUR

14 Korr 21:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Gramsh

Shitet

115 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 19:18 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Gramsh

Kredi investimi

14 Korr 10:51 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gramsh

shitet opel astra 1.3 nafte super ekonomike 2009

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 14:39 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Kubota  ·  Model Tjeter  ·  Gramsh

KUBOTA KL30

14 LEK

13 Korr 00:07 Kafshë në fermë  ·  Gramsh

Rekrutimi Urgjent

12 Korr 21:49 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Gramsh

Kredi për blerje automjeti

11 Korr 06:12 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Gramsh

Në dispozicion këlyshët pomeranianë

300 EUR Çmimi me zbritje

09 Korr 12:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Gramsh

W 124

4 200 EUR

09 Korr 12:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Gramsh

W 210

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 12:15 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Gramsh

Disqe 15 golf 5 ose golf 6 Cadi

240 EUR

08 Korr 12:14 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Gramsh

Disqe 15 golf 4 wolsvagen polo

200 EUR

07 Korr 14:29 Të tjera  ·  Gramsh

Maltese klysha

04 Korr 02:06 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Gramsh

qenush pomeranez

600 EUR

02 Korr 18:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gramsh

VW Passat 1.9tdi

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Qer 17:02 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Gramsh

2 goma 245 75 16 Firestone me llomka

200 EUR

30 Qer 14:08 Kompjuterë (komplet)  ·  Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Gramsh

Acer 16 Swift X 16 Laptop

829 EUR

30 Qer 13:44 Shtëpi  ·  Gramsh

SHITET OKAZION

50 LEK

Numri i dhomave: 3,5
29 Qer 14:58 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Gramsh

Toyota Yaris 1.4 naft 2010

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Qer 11:12 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Gramsh

4 goma 285 70 17

250 EUR

28 Qer 08:00 Moped (nën 50cc)  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Gramsh

Fbbg

27 Qer 13:27 Shtëpi  ·  Gramsh

SHITET OKAZION PER PAK DITE

50 EUR

Numri i dhomave: 3,5
26 Qer 16:52 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Gramsh

4 goma 255 75 17 lule AT

280 EUR

26 Qer 16:50 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Gramsh

4 disqe toyota land cruiser

450 EUR

25 Qer 13:04 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gramsh

shitet opel astra 1.3 nafte

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 10:42 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Gramsh

Okazion Volvo XC90 7vende 2.4Nafte

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 11:28 Punë  ·  Të tjera  ·  Gramsh

cnc

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gramsh juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione