Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Makina Të gjitha në Shkodër

Opel , 3
Citroën , 2
Fiat , 2
Ford , 2
MINI , 2
Seat , 2
BMW , 1
Chrysler , 1
Renault , 1
Suzuki , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Mar 16:28 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Shkodër

Shitet Opel Zafira, 1.7 eco nafte. Cmimi 3800 euro

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 01:28 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Shkodër

Opel zafira

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 20:16 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Shkodër

!!Fiat punto 1.2 Benzin 1.5 milion lek urgjent !!

1 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 20:02 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Shkodër

Shitet urgjent, Opel Vectra

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 22:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Landrover discovery TD5

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 11:39 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Shkodër

Okazion Mini Couper One 7700€ i padiskutushem

7 700 EUR Çmimi me zbritje

30 Nën 19:08 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Shkodër

*URGJENT*BMW 320XD CUOPE

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Nën 18:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

‼️Shitet Urgjent ‼️

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 22:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

Urgjent ������ passat 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 12:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

Shitet Urgjent ������ Passat 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 08:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

Urgjent �� Passat 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 08:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

Passat 2008 ( Super gjendje ) ‼️SHITET URGJENT‼️

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 08:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

‼️Urgjent ‼️e ardhur nga ����

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 19:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

‼️URGJENT‼️ Pres telefonata ��

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 07:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

✅ Shitet Urgjent ✅ ( passat 2008 full )

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 22:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

‼️SHITET URGJENT‼️

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 22:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

‼️Shitet Urgjent ‼️

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 21:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

Shitet urgjent (passat 2008 full )

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 15:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

Shitet Urgjent .W Passat sw viti " 2008",

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 20:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Shkodër

Super ML SUPER CMIM

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 13:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Shkodër

URGJENT!!Shitet ML per pak dite

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 00:50 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkodër

Renault

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 14:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Shitet urgjent

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 14:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Shkodër

Super okazion shitet urgjent

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Jan 16:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

EVO

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 17:44 Makina  ·  MINI  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

SHITET URGJENT

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 05:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Shkodër

Shitet urgjent

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Gush 18:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

Shitet urgjent super Evo

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Tet 02:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Shkodër

Shitet urgjent tel !!

3 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Gush 15:02 Makina  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Shkodër

Chrysler 7 vendesh

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Korr 17:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Shkodër

Urgjent ML 320 OKAZION !!!!!!!

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 15:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Shkodër

Mercedes-Benz GLK-Class 220, SHITET URGJENT

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Jan 19:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Urgjent okazion

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Nën 17:28 Makina  ·  Suzuki  ·  Baleno  ·  Shkodër

Urgjent! Shitet nje Makine e Tipit Suzuki Baleno

200 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Sht 19:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 270  ·  Shkodër

Urgjent ML AMG (2500 euro)Letra te paguara.

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 22:04 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

SHITET URGJENT (pres telefonata nga te gjithe)

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Gush 20:11 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Shitet urgjent

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 13:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

OKAZION VETEM 2 DIT,URGJENT

1 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 17:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Shkodër

SHITET URGJENT ,, NUK E KAP TAKSA LUKSIT

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 15:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Shkodër

SHITET URGJENT

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 12:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Shkodër

B Class viti 2008, 3700€

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 23:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Shkodër

Shitet urgjent cmimi i pa diskutushun

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 17:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes benz c220 urgjent

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 11:56 Makina  ·  Citroën  ·  Jumper  ·  Shkodër

Citroen Jumper

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Mar 12:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Shkodër

volkswagen

2 200 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 10:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Shkodër

VW Lupo

2 200 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 22:46 Makina  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Shkodër

Shitet urgjent..vetem 2 dit

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 08:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

URGJENT Mercedes C220 naft -03 BEJ NDRRIM

3 900 EUR

06 Korr 09:21 Makina  ·  Ford  ·  Ka  ·  Shkodër

FORD KA URGJENT -02

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Qer 20:35 Makina  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Shkodër

Shitet per arsye emigrimi shitet urgjent

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione