Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 1 - 50 nga 12000
  • Personi privat ,11306
  • Ndërmarrje ,694
Sot 15:37
KARIKUES DHE NDEZES per kamione dhe vetura
25000 lek
Durrës Mjete
Sot 15:37
SALDATRICE PROFESIONALE KOMPAKT 200 ZVICRA
550 €
Durrës Mjete
Sot 15:37
KOMPJUTER EPELL ,,origjinal nga ZVICRA,,,,
250 €
Durrës Statikë
Sot 15:36
MOTORR per FEMIJE
350 €
Durrës Motoçikleta (nën 45km/h)
Sot 15:34
Okazion per pak dit Audi A4 dizel -02 1.9 TDI (i e kuqe)
3900 €
Durrës Makina
Sot 15:25
Mercedes C 220 cdi -01
6000 €
Durrës Makina
Sot 15:23
FIAT PUNTO 1.2 BENZIN -01
1500 €
Durrës Makina
Sot 15:16
Subaru Forester benzin -99
2000 €
Durrës Makina
Sot 15:13
VW Golf diesel -06
6500 €
Durrës Makina
Sot 15:13
OKAZION !!!!!! PAISJE PER SERVISE
99 €
Durrës Mjete
Sot 15:09
Mercedes-Benz E220 CDI Limousine Automatik - 2013
43000 €
Durrës Makina
Sot 15:06
Mercedes A 180 cdi automatike -06
Me marrveshje
Durrës Makina
Sot 15:06
Aparta me HIPOTEKE 95m2 e nderoj EVO 280 ose A6 +diferen
41899 €
Durrës Apartamente
Sot 15:05
Ford Focus Ghia 1.8 TDCI SAPO KA ARDHUR FULL OPTIONS -03-04
2899 €
Durrës Makina
Sot 15:05
Mercedes E 320 cdi panorama fulll
10400 €
Durrës Makina
Sot 15:04
Mercedes-Benz C180 Compresor Benzine - 2012
23000 €
Durrës Makina
Sot 15:04
Peugeot 206 1.4 benzin -01 kambio-AUTOMATIKE
3299 €
Durrës Makina
Sot 15:04
Mercedes E 270 CDI -AVANGARD-AUTOMATIKE-00-SUPER GJENDJE
4450 €
Durrës Makina
Sot 15:04
OFERTE ! - Mercedes-Benz E320 CDI EVO Automatik - 2007
16500 €
Durrës Makina
Sot 15:03
Mercedes E270 CDI -AVANGARD-AUTOMATIKE-PANORAMA-00
4750 €
Durrës Makina
Sot 15:02
BMW 750 LIMUZINE-INDIVIDUAL BENZIN -07 SUPER FULLL
25000 €
Durrës Makina
Sot 15:01
OFERTE ! - Mercedes-Benz A180 CDI Automatik - 2006
7000 €
Durrës Makina
Sot 15:00
OFERTE ! - Nissan Qashqai 1.6 Benzine - 2012
14500 €
Durrës Makina
Sot 15:00
OFERTE ! - Audi A3 1.6 TDI (CR) - 2010
12000 €
Durrës Makina
Sot 14:59
OFERTE ! - Citroen C4 Picasso 1.6 HDI Automatik - 2010
9500 €
Durrës Makina
Sot 14:58
OFERTE ! - Fiat Bravo 1.6 MJT - 2010
7300 €
Durrës Makina
Sot 14:58
OFERTE ! - Citroen Nemo 1.4 HDI - 2009
7500 €
Durrës Makina
Sot 14:55
OFERTE ! - Peugeot 207 SW 1.6 HDI - 2009
6700 €
Durrës Makina
Sot 14:55
OFERTE ! - Ford Focus SW 1.6 TDCi - 2009
7300 €
Durrës Makina
Sot 14:46
OFERTE ! - Volkswagen Golf 5 SW 1.9 TDI - 2008
7000 €
Durrës Makina
Sot 14:46
OFERTE ! - Renault Modus 1.6 Benzine Automatik - 2005
5500 €
Durrës Makina
Sot 14:46
OFERTE ! - VW Golf 5 2.0 TDI - 2005
5500 €
Durrës Makina
Sot 14:45
OFERTE ! - Smart ForTwo 0.8 CDI - 2002
3500 €
Durrës Makina
Sot 14:45
OFERTE ! - Renault Clio 1.2 Benzine Automatik - 2004
3100 €
Durrës Makina
Sot 14:45
OFERTE ! - Peugeot 1007 1.6 Benzine Automatik - 2005
4500 €
Durrës Makina
Sot 14:43
OFERTE ! - Opel Corsa 1.2 Benzine Automatik - 2002
3400 €
Durrës Makina
Sot 14:43
OFERTE ! - Nissan Micra 1.0 Benzine - 2000
2000 €
Durrës Makina
Sot 14:42
MAN 41-422 -96 esht ne gjendje perfekte
23000 €
Durrës Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 14:39
VILE 3 KATESHE E KOMPLETUAR + Lokal
220000 €
Durrës Shtëpi/Vila
Sot 14:36
Mereceds A 170 LUNGO Okazion
2800 €
Durrës Makina
Sot 14:35
Nissan Micra 1.5 Nafte 2005 okazion
3200 €
Durrës Makina
Sot 14:26
Mercedes d 200 -92
1800 €
Durrës Makina
Sot 14:15
Ulysse Nardin
280 €
Durrës Meshkuj
Sot 14:13
MERCEDES E 320 CDI AVANGARD -00 SHITET & NDERROHET!
3700 €
Durrës Makina
Sot 14:11
Iphone 4 16gb i zi shitet ose ndrrohet
Durrës Celularë
Sot 14:06
Disqe + goma per audi 195/65/r15 nderrohen
Me marrveshje
Durrës Goma dhe disqe
Sot 14:05
Auto Elite Cadillac Escalade 4.7 benzin -04
28000 €
Durrës Makina
Sot 14:04
Auto Elite Audi a4 fulll 03 shum ekonomike
4800 €
Durrës Makina
Sot 14:03
Auto Elite Audi A2 1.4 dizel -03 panoramike
3450 €
Durrës Makina
Sot 14:02
Auto Elite VW Golf 5 1.9 diesel -06 shum ekonomike
5600 €
Durrës Makina
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 1 nga 240
Shkoni në faqen Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.
MerrJep official time