Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

wolzvagen - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe wolzvagen,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj wolzvagen Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Qer 10:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet wolzvagen golf 5 1.9 nafte

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 21:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Shitet wolzvagen golf 5 1.9 nafte

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 17:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet Passat B7

13 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 16:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Wolzvagen jetta

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 10:21 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kavajë

TIGUAN 2.0 DIESEL AUTOMAT VITI 2010

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
17 Pri 20:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  up!  ·  Durrës

Shitet up

5 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Mar 12:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Gjirokastër

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 07:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Korçë

Shitet turan

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 10:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Shitet golf5

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 19:52 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Gom rezerve 18

100 EUR

29 Nën 20:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 Automat DSG naft motorr 2 mish viti 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Nën 09:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Tiranë

Wolzvagen

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 21:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Korçë

Wolzvagen polo

2 100 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 20:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lushnjë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Sht 20:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fier

Wolzvagen Cady

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 09:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Wolzvagen passat viti 2006 Automat DSG naft motorr 2 mish

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 12:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Wolzvagen tuaran viti 2004 benzin gaz motorr 1.6 manual

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Gush 14:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Tiguan Automat

11 950 EUR

19 Korr 15:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dibër

Wolzvagen golf 5

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 11:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Shes autovetur tip pasat

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 20:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lushnjë

Wolzvagen turan

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 22:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Wolzvagen pasat

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 14:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Elbasan

Shitet polo

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 17:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Elbasan

Okazion

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 17:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lushnjë

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Jan 08:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet Wolzvagen Lupo

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Dhj 08:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

okazion 0696555516

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 08:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

okazion 0696555516

90 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 18:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

okazion 0696555516

90 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 09:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

okazion 0696555516

90 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 17:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

okazion 0696555516

90 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 17:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

okazion 0696555516

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 09:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

okazion 0696555516

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 09:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

okazion 0696555516

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 12:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

okazion 0696555516

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 08:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

okazion 0696555516

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 17:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

okazion 0696555516

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 16:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

okazion 0696555516

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 16:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

okazion 0696555516

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 15:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

okazion 0696555516

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 12:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lushnjë

Shitet wolzvagen touran

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Dhj 17:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Shitet.wolzvagen.kadi.2005.super gjendje 5300.euro

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 22:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

Touareg 2.5

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 13:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Tiranë

Wolzvagen gol g3

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 23:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Elbasan

Shitet Wolzvagen Pasad viti 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 08:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fier

Shitet Wolzvagen Pasat

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj wolzvagen | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione