Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

per te gjitha llojet e makinave - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe per te gjitha llojet e makinave,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj per te gjitha llojet e makinave Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Qer 09:11 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

PJES KEMBIMI TE PARDORURA ZVICRA

1 LEK

09 Qer 01:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Led Per cdo makine

1 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 13:24 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Mbulese makine PREMIUM Quality

55 EUR

30 Maj 13:22 Pjesë këmbimi  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Durrës

Mbulese makine HIGH Quality

55 EUR

13 Maj 23:00 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

Tapete makine

13 Pri 19:21 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

Auto miri zharrez pjese kembimi per te gjitha llojet

55 555 EUR

21 Mar 18:15 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Elbasan

DPF Cleaner

2 500 EUR

16 Mar 16:28 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Shkodër

ECU centralina perte gjitha makinat

1 LEK

12 Mar 18:22 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Tapete makinash dhe jastek makine

3 800 LEK

11 Mar 12:28 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Tiranë

Land Rover Freelander 2 4x4 Automatik

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 11:26 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Stopa fener

10 LEK

01 Mar 14:04 Të tjera  ·  Fier

mbajtese bicikletash

250 EUR

27 Shk 21:06 Pjesë këmbimi  ·  GPS pajisje  ·  Tiranë

SHITEN GPS për të gjitha llojet e makinave 50 Euro

50 EUR

27 Shk 17:23 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet Diagnoze/Kompjuter per makina

500 EUR Çmimi me zbritje

28 Jan 20:16 Të tjera  ·  Tiranë

Llampa led

20 Jan 13:06 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Programim Celsa Makine

1 LEK

15 Jan 17:28 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Tapete makine

40 EUR

28 Nën 11:28 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Tapete dhe jastek makinash

20 EUR

08 Tet 16:45 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Elbasan

logo stema per te gjitha llojet e makinave

1 000 LEK

08 Sht 17:39 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Tapete makinash me porosi

45 EUR

03 Sht 15:43 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Auto.Carpet.Elegance

50 LEK

08 Gush 16:23 Të tjera  ·  Shkodër

Karikues per makinat elektrike

1 200 EUR

23 Korr 10:12 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Llampa XENON

4 000 LEK

09 Qer 08:13 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Lushnjë

Pjese kembimi te perdorura

07 Qer 15:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Tiranë

Okazion VW ID.4 Pro 2023dhe shume makina te tjera elektrike

33 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 07:45 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Lushnjë

Pjese kembimi te perdorura

20 Maj 02:20 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Lushnjë

Pjese kembimi te perdorura nga anglia

08 Maj 22:40 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Shkodër

Fenera/stopa/facelift/ edhe shum pjes tjera !!

500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj per te gjitha llojet e makinave | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione