Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

harli - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe harli,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj harli Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Pri 14:29 Apartamente  ·  Tiranë

2+1 per shitje ne Astir

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
18 Pri 03:24 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Terren/Offroad  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Harli

7 000 EUR

29 Shk 08:32 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okzion Harli davidson

5 700 EUR

19 Shk 15:47 Apartamente  ·  Tiranë

Zyre me qera ne Rrugen Bardhyl

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
10 Jan 08:01 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera 1+1 apartament ne Astir te kafe harli

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
02 Jan 21:59 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Harley-Davidson  ·  V-Rod  ·  Tiranë

Laprake

20 000 EUR

05 Shk 18:36 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Harli

700 EUR

14 Qer 20:12 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Gjirokastër

Harli kinez

1 000 EUR

Viti: 2010
14 Jan 21:13 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet motorr ose nderrohet me skaf te vogel

3 300 EUR

Viti: 2017
24 Gush 13:15 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Fier

100 vjetori Harli Rodking

13 000 EUR

Viti: 2003
15 Korr 21:40 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Peqin

Shitet harli 250 ymaha teper luks edhe ekonomik me letra

1 000 650 LEK

Viti: 2008
24 Qer 12:04 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Harley-Davidson  ·  V-Rod  ·  Tiranë

shitet Harli Davidson super i mbajtur per qef

18 000 EUR

Viti: 2007
03 Qer 14:29 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Harli

250 EUR

Viti: 1989
31 Maj 20:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

FALEMINDERIT MERR JEP U SHIY Caddy 1.9 Diesel

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 10:59 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZION shitet harli

200 LEK

29 Tet 23:22 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

motorr harli elektrik

1 300 EUR

Viti: 2020
24 Qer 11:21 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Chopper

1 500 EUR

Viti: 1990
02 Qer 19:10 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet honda tip harli

2 000 EUR

Viti: 1997
25 Maj 15:56 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Honda  ·  CB  ·  Tiranë

Honda

2 000 EUR

Viti: 1997
11 Korr 10:33 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shes motorr kavasaki harli 2000 euro

2 000 EUR

Viti: 1998
31 Mar 18:52 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Harley davidson -02

7 300 EUR

Viti: 2002
08 Gush 07:44 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Harli

600 EUR

Viti: 2018
01 Mar 18:39 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr harli 2+1

13 000 EUR

Viti: 2004
30 Jan 16:51 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Tip harli prodhuar be japoni 150cc

3 000 EUR

Viti: 1999
16 Sht 18:27 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Kolonjë

Motor harli

1 100 LEK

Viti: 2010
11 Korr 23:12 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

HARLEY-DAVIDSON

6 000 EUR

Viti: 1999
28 Shk 12:51 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Terren/Offroad  ·  Kawasaki  ·  KLE  ·  Shkodër

Motorr 500cc

2 000 000 LEK

Viti: 1997
15 Shk 21:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Harley Davidson

5 500 EUR

Viti: 1999
10 Shk 15:33 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Harley Davidson

5 500 EUR

Viti: 2005
11 Jan 00:37 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Harli-Deividson

15 000 EUR

Viti: 2010
29 Dhj 20:58 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Yamaha  ·  DragStar  ·  Shkodër

Yamaha draxtar

4 500 EUR

Viti: 2002
21 Dhj 07:59 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

harley davidson 1200 low km total 12000

7 000 EUR

Viti: 2007
21 Nën 14:21 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Harley-Davidson  ·  Low Rider  ·  Elbasan

Harli 49

200 LEK

Viti: 1990
19 Nën 21:16 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Harli Deivitson

14 000 EUR

Viti: 2010
07 Nën 12:30 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Suzuki  ·  Intruder  ·  Vlorë

Suzuki intruder

2 000 EUR

Viti: 2000
09 Pri 22:00 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Durrës

Motori Harli

500 LEK

Viti: 1998
31 Mar 18:08 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Harley-Davidson  ·  Fat Boy  ·  Shkodër

Moto

3 000 EUR

Viti: 2012

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj harli | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione