Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benx evo - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benx evo,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj benx evo Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Maj 20:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

Mercedez benz E klas EVO 2.8 nafte

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 18:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

‼️Shitet e220 Super Gjendje‼️

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 18:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

‼️Shitet E220 Super Gjendje‼️

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 12:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mecedes benx 220

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 14:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Mercedes benx

3 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Tet 14:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Vlorë

mercedez benx E320

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 22:48 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Mallakastër

Pjes kembimi

1 EUR

04 Qer 14:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

Benx 320 cdi 4 matic EVO Automat teto panoramik

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 14:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

Benx 320 cdi 4 matic EVO Automat teto panoramik

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 23:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Fier

Shitet

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 14:01 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Gramsh

Disqe 16 benx evo bashk me goma

350 EUR

01 Gush 12:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Berat

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Maj 12:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

MERCEDES 220 NAFT VITI 2008 EVO ORIGJINAL

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 04:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Mallakastër

Shitet Mercedez Benx w211 viti 2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 19:33 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Giulia  ·  Fier

Shit vit 2012 cdo gje ok

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 10:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Benx Evo 220

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 17:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Tiranë

Mercedes Benz C320 evo v6 2006

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 17:34 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Bulqizë

Bulqiz

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 11:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Durrës

Merecedes benx

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 16:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 12:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

Okazion���� benxi ����

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 12:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Berat

Okazion����benxi����

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 13:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes Benx Look Evo Viti 2005

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 21:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Mercedes Benx

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 22:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mercedes benx 220 Avangard (EVO)

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 15:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet mercedes benx

3 200 EUR

10 Maj 00:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES BENX E CLASS 220 EVO

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 22:22 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Pogradec

shes pjese per mersedes benx 280 cdi

1 111 EUR

16 Dhj 23:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Mercedes Benx

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 22:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Dibër

Mercedes benx

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Maj 21:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Mercedes evo 320

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 09:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

BENX EVO 320 FULL OPSION..

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Jan 21:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

E klas 220 Evo ...nga 6200 euro 5.500

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 18:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Benx cdi 220 me motorr evo

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 21:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

Benx E220 ..6200 Euro

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 16:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Vlorë

Shitet mercedes benx e280 evo

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 21:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Mercedes C180 benzin+gaz

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 13:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CL 200  ·  Tiranë

Benx 203 cl

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 21:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Mercedes benx 203 04

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 13:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes benz E220 cdi

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Korr 14:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat2.0tdi

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 17:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes C 220 Evo -05

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 21:55 Makina  ·  Durrës

Mercedez benz Evo 300 -06

11 000 EUR

28 Sht 14:25 Makina  ·  Tiranë

Mercedes benz E Clas avangard 320 cdi -08

11 400 EUR

20 Maj 09:47 Makina  ·  Tiranë

MERCEDES E 200 cdi -08

13 000 EUR

17 Maj 17:17 Makina  ·  Tiranë

Mercedez EVO avangard -08

13 000 EUR

17 Maj 17:17 Makina  ·  Tiranë

Mercedez EVO avangard -08

13 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benx evo | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione