Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vw Passat 2013 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw Passat 2013,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vw Passat 2013 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:00
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

X5 2013 3.0

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:09
Linku:
Të tjera  ·  Tiranë

Benz SL500 I 1993 pa dogane 11 000 €

11 000 EUR

Shitësit të Besuar

Sot 02:54 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:54 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:28
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION VITI 2013 FULL OPTION!!!

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:22 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

TOYOTA RAV4 2.5 BENZINE

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:15 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

OKAZION dyqan me rroba femrashhhhhhhhhhh

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 02:09
Linku:
Të tjera  ·  Tiranë

Benz SL500 I 1993 pa dogane 11 000 €

11 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 02:03 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 Model Facelift QUATTRO

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:01
Linku:
Të tjera  ·  Tiranë

Benz A Clas 180CDI 2005 6+R

Shitësit të Besuar
Sot 02:00 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  116  ·  Elbasan

�� Bmw 116d ��

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Durrës

PASSAT CC 2.0 NAFT 2011 FULL OPSION

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:52 Makina  ·  Ford  ·  EcoSport  ·  Tiranë

FORD 1.0 BENZIN 2020 SUPER GJENDJE

12 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:42 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 3.0 NAFT 2016 FULL OPSION

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC 2.0 TDI Full Option

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:36 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

7 seater for rent rent a SUV foristrade 7 vende me qera

45 EUR / muaj

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:34 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 me qera 2.0 nafte makine me qera tirane rinas

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:34 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 diesel Automat me qera car rental albania

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:29 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 nafte me qera automatik makina me qera rinas

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:25 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 me qera makina me qera ekonomike

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:22 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen 7 2.0 nafte/ diesel Automat me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 2014��2.0

11 290 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:20 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Durrës

BMW 120 NAFT AUTOMAT 2006 SUPER GJENDJE

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 2014��2.0 nafte full

11 290 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:18 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera to rent

29 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Golf 2014��2.0 nafte full ✅

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:16 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 me qera 2.0 nafte automatike makina me qera tirana

29 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

Golf 2014��2.0 nafte full

11 290 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Fier

C 250 BENZIN 2013 FULL OPSION

7 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:10 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent makina me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:09 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander 7 Seater (6+1) me qera/ to rent

45 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:09 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Furgon me qera Ford Transit 9 vende 8+1 rinas tirane

69 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E 350 NAFT 2010 FULL OPSION

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera Audi me qera Rinas car rental makina me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:08 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUDI A8 50TDI 2019 FULL OPSION

56 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:07 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2.0 tdi automatike me qera for rent Rinas

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw Passat 2013 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione