Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Samsung s10 plus - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Samsung s10 plus,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Samsung s10 plus Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera, Apartament 1+1, Shkembi Kavajes 250 €

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 22:51 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz C300

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:26 Dyqan Servis për celularë  ·  Tiranë

❌ Mini Studio Fotografike ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 14:04 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Elbasan

Nokia 1110i

1 EUR

Sot 14:02 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6500 classic  ·  Elbasan

Nokia 6500

1 EUR

Sot 11:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Samsung sgh-m150

1 EUR

Sot 11:10 Apartamente  ·  Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1 Vollga Durres

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 11:10 Apartamente  ·  Durrës

Okazion Shitet Papafingo 3+2+2+2 Plepa Durres

320 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:10 Ambiente biznesi  ·  Industri dhe Puntori  ·  Durrës

Jepet me qera Kapanon Fllake Durres

5 000 EUR

Sot 11:10 Turizëm dhe Evente  ·  Durrës

Okazion Shitet Hotel te Mali i Robit Durres

650 000 LEK

Sot 11:09 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament / Garazhd 3+1 +2 tek Kryqi Kuq Durres

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:09 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

Shitet Ambient Biznesi Vollga Durres

330 000 EUR

Sot 11:09 Vila  ·  Durrës

Shitet Vile Individuale San Pietro Gjiri Lalzit , Durres .

750 000 EUR

Sot 11:09 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

Okazion Jepet Me Qera Ambient Biznesi Vollga Durres.

500 EUR / muaj

Sot 11:09 Apartamente  ·  Durrës

Okazion Jepet me Qera Apartamet 2+1 Vollga Durres .

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:08 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

Jepet me Qera Godine Biznesi ne Shkozet

3 000 EUR / muaj

Sot 11:08 Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Durrës

Jepet me Qera Ambient Biznesi Lagja Nr 6 Durres

1 000 EUR / muaj

Sot 11:08 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1 Lagjia 3 Durres

134 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:08 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartamenti 2+1 Gjiri Lalzit Lura 1

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:08 Apartamente  ·  Durrës

Okazion Shitet Apartament 1+1 Pamje deti shkembi kavajes

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Sot 11:05 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

Jepet ne Qera Ambient Biznesi 4 Rruget Shijak

1 000 EUR / muaj

Sot 11:05 Vila  ·  Durrës

Shitet Vile Individuale + Pishine Gjiri i Lalzit Durres

1 EUR Çmimi me zbritje

Sot 11:05 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1 Vollga Durres

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:05 Apartamente  ·  Durrës

Okazion Shitet Apartament 2+1 ish Rajoni Policis Durres

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:05 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 3+1+3 Lagja Nr 5 Ish Rajoni Durres .

220 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:05 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1 Ish Urt Durres.

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 07:50 Telefona celular  ·  Motorola  ·  DROID RAZR M  ·  Elbasan

Motorola v3

1 EUR

Sot 07:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Lezhë

Mercedes-Benz ML 320 AMG PACKED LOOK

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:25 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nintendo game boy advance SP

1 500 LEK

Dje 15:25 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nintendo Wii

1 500 LEK

Dje 15:25 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nintendo 64

12 000 LEK

Dje 15:24 Artikuj për koleksion  ·  Elbasan

Kundrra Gaz

100 EUR

Dje 14:56 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1 Durres

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:27 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Tiranë

Toyota hilux per pjese kembimi

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Qer 20:48 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

SHITET X5 2015 DIZEL MUNDESI NDERRIMI

28 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 16:02 Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazhi Ilira, Durres.

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
12 Qer 15:53 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

Jepet me qera Kapanon Xhafzotaj Durres .

2 100 EUR / muaj

12 Qer 15:53 Apartamente  ·  Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1 VollgaDurres

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
12 Qer 15:53 Vila  ·  Durrës

Shitet Vilë Gjiri Lalzit Durrës

450 000 EUR

12 Qer 15:53 Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Durrës

Shitet Ambient biznesi Muzeumi Durres

79 000 EUR

12 Qer 15:51 Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazhi ilira, Durres

94 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
12 Qer 15:51 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 Vollga Durrës

Numri i dhomave: 1
12 Qer 15:51 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

Qera Ambent Bizensi per Estetik Durres .

500 EUR / muaj

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Samsung s10 plus | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione