Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Numra telefoni - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Numra telefoni,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Numra telefoni Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Pri 13:08 Të tjera  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ CLA 180

39 500 EUR

24 Mar 00:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Tiranë

Super OKAZION Mercedes Benz Cla 2020

35 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Dhj 13:34 Të tjera  ·  Korçë

Tavolina, karrige, kolltuk

25 Dhj 13:32 Të tjera  ·  Korçë

Banak

25 Dhj 13:30 Të tjera  ·  Korçë

Pllakë pjekje

25 Dhj 13:28 Të tjera  ·  Korçë

Furrë pjekje dixhitale

25 Dhj 13:13 Të tjera  ·  Korçë

Brumatriçe

25 Dhj 13:09 Të tjera  ·  Korçë

2 Frigoriferë profesionist të përdorur

20 Sht 14:23 Telefona celular  ·  Tiranë

Numra telefoni

18 Sht 16:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Tiranë

Shitet Mercedes benz cla premium AMG LINE fabrike

38 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
31 Maj 20:06 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

Shitet Toke Are

12 Maj 17:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz CLA 180d coupe amg premium

42 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Mar 21:02 Të tjera  ·  Tiranë

Mos bli ketu 0675465514

30 Dhj 14:07 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Tiranë

Numra telefoni te perzgjedhur

40 LEK

26 Tet 00:56 Të tjera  ·  Tiranë

Numra telefoni per telemarketing

20 Gush 11:26 Shtëpi  ·  Pogradec

Shitet

Numri i dhomave: 5
30 Qer 14:25 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten numra italiane per call center

3 000 EUR

12 Qer 20:58 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

OKAZION - Celular me dy karta

3 000 LEK

16 Shk 21:48 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Lista per call center

25 Dhj 14:45 Të tjera  ·  Shkodër

List numra biznesesh Amerikane per marketing

1 000 EUR

18 Dhj 15:54 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Fier

kerkojme lista per call center

15 Tet 23:42 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

shitet te 2 telefonat

90 LEK

03 Sht 14:59 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 Sport

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 18:10 Apartamente  ·  Sarandë

Kulla apartaments SARANDE

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150
13 Korr 18:02 Apartamente  ·  Sarandë

Kulla apartament’s

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
28 Qer 13:04 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

Jepet me qera Piceria,Flagship Durres 45 000L/muaj

50 000 LEK / muaj

07 Sht 22:18 Shtëpi  ·  Shkodër

Shtepi private Shkoder

Numri i dhomave: 3
16 Korr 19:57 Shtëpi  ·  Tiranë

Tirane, shitet shtepi private

230 000 EUR

Numri i dhomave: 5
30 Pri 16:07 Shtëpi  ·  Tiranë

Tirane, shitet vile 1-kateshe

230 000 EUR

Numri i dhomave: 5
29 Pri 23:50 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet Vile ne Durres

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Mar 20:12 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkodër

Numera telefoni

5 LEK Çmimi me zbritje

06 Shk 20:52 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vario  ·  Tiranë

Autobus

27 Dhj 20:47 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S2  ·  Vlorë

Samsung Galaxy S2

8 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Maj 09:59 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Ofrohet pune

03 Dhj 20:04 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament prej 108m2 ne Tirane

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Numra telefoni | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione