Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mecedes benz - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 395

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mecedes benz,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mecedes benz Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Mecedes Benz CLS benzin okazion

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 22:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Durrës

�� Mecedes Benz A clas Automatik��

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 12:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Lushnjë

Mercedes Benz c klas180 kompresor

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Qer 18:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Krujë

Mercedes benz 190

2 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 17:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Lushnjë

Mercedes benz E clas 220

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 08:14 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Elbasan

Disqe + Goma Mecedes Benz

300 LEK

02 Maj 11:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Librazhd

Mecedes Benz

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 15:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Fier

Shitet Vetur Mecedes - Benz,Viti 2006, Karburanti benzin-gaz

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 17:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

C class w203

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 19:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CL 200  ·  Tiranë

Shitet cla 200

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Pri 13:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Durrës

Mecedes benz s clas 320 pa taks lluksi

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 11:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C class w203 220 cdi manual

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 13:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Okazion

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 04:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Fier

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Mar 20:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

benz c klas

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 10:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Elbasan

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 21:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

Mercedes E Class

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Mar 01:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fier

Shitet okazion (Mercedes SLE)

9 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 12:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Shitet Mecedes Benz W203

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 23:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 170  ·  Durrës

Mecedes benz B klas benzine/gaz

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 16:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

Mecedes Benz

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 15:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

Mercedes benz 313 Cdi

10 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 14:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet Mercedes benz C220

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 23:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Elbasan

SHITET SUPER MECEDES BENZ C CLASE 2500 BENZIN GAS 4 MATIC

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 17:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Tiranë

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 10:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

SHITET A CLASS OKAZION

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Jan 16:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet Benz C Class 220

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 13:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Tiranë

Mecedes benz E550

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 19:41 Makina  ·  Alpina  ·  B3  ·  Fier

Mecedes benz e 270

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 20:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Shkodër

Mecedes Benz

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 00:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Lushnjë

Mecedes Benz E350 Look Amg okazionn!!

10 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 22:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Shitet Mercedes Benz c220 evo

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 21:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

Mecedes benz c class

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Nën 18:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lushnjë

Mecedes benz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 12:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lezhë

SHITET MECEDES BENZ C CLASS 220d 2016 super full option

20 500 EUR

17 Nën 12:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lezhë

SHITET MECEDES BENZ C CLASS 220d 2016 super full option

20 500 EUR

17 Nën 12:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lezhë

SHITET MECEDES BENZ C CLASS 220d 2016 super full option

20 500 EUR

17 Nën 12:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lezhë

SHITET MECEDES BENZ C CLASS 220d 2016 super full option

20 500 EUR

16 Nën 19:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lezhë

SHITET MECEDES BENZ C CLASS 220d 2016 super full option

20 500 EUR

02 Nën 10:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shkodër

Shitet mecedes-benz w203 sportcoupe i ardhur nga gjermani

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 12:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

mercedes-benz

7 200 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 12:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Mercedez benz

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 16:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

mercedes-benz

7 200 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 16:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

mercedez-benz

7 200 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 15:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Mercedez benz

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 12:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 240  ·  Tiranë

����Mercedes benz E240 avantgarde gaz 2006 4999€

4 999 EUR

23 Tet 06:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

Mercedez -benz

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Tet 08:34 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Fier

U SHIT Mecedes benz Viano viti 2012 3.0 cdi V6 224 cv

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
14 Tet 18:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Kavajë

Mercedes A Class

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mecedes benz | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione