Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf V 2004 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 154

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf V 2004,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf V 2004 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:11 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf V 3400 Euro

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
13 Qer 12:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF V 1.9 tdi

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 11:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf V 1.9 Manual Viti 2004 . 3500 €

3 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 09:56 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf V 3400 Euro

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
07 Qer 12:02 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Termostat AuToMega vag 82°

500 LEK

26 Maj 18:27 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf ����

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
26 Maj 18:16 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

U shit✅VW Golf V ����

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
31 Mar 17:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf V okazionnn

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 13:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf V gaz-benzin (shitet&nderrohet)

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 13:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 1.6 Benzin-Gaz

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 22:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 V

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 12:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 okazion

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 16:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 okazion 1.6 benzin-gaz motorr i thjeshte

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Shk 14:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

Golf 5 1.9 TDI

4 299 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 18:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

❌-OKAZION-❌ Golf V 1.9-TDI

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 16:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Lushnjë

Mercedes Benz E270 CDI Avantgarde

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Jan 22:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf V

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 08:00 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Shkodër

INJEKTOR PER TIPE TE NDRYSHME

40 EUR

03 Jan 22:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf V Okazion

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 19:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf V

10 Dhj 10:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf v

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 17:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Volskwagen Golf V

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 14:05 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Turbine per Audi Vw Seat 2.0 tdi

200 EUR

23 Gush 17:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf V

4 300 EUR

10 Korr 10:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Krujë

Golf V

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 00:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet VW Golf V

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 13:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Shitet Golf 5

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 09:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

golf 5

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 17:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

OKAZION GOLF V

2 999 EUR

15 Pri 21:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf 5 okazion������

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 10:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 5 2.0 TDI

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 08:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 10:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

golf 5

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 20:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf V 1.9 nafte

33 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Nën 13:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf V

3 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 18:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf V

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 12:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

Mercedes w204 220cdi 2008 Avangarde

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 13:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Mallakastër

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 22:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjirokastër

Shitet Golf V 1.6

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 09:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Shitet Vw Golf V 2.0 Tdi Super Gjendje

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 20:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Volkswagen Golf V 2.0 Super Gjendje

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf V 2004 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione