Depozita uji | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

27 Nën 22:38 ,

Apartament 2+1 me qera Stacioni Trenit, Bulevard

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
23 Nën 12:19 ,

Mercedes Benz C class 220 W203 Avangarde

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 15:35 ,

Mercedec Benz C Class 220

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 17:20 ,

Depozita uji

1 EUR

02 Maj 14:03 ,

Shitet

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
28 Pri 18:37 ,

Shpi banimi private

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Pri 09:32 ,

Aprtmt 2+1 i sapo rinovuar & plotësisht i mobiluar

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
10 Jan 08:18 ,

Depozita uji

7 000 LEK

05 Gush 22:22 ,

VW LT 35

550 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim