Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw 528i - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 528i,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 528i Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:29
Linku:
Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

��2012 - BMW 528i

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 00:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

��2012 - BMW 528i

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:29
Linku:
Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:33 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

���� BMW 528 BENZIN 2012 ZVICRA ME DOGAN

9 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:28 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Durrës

Bmw 528i Benzin/Gaz (Prins)

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:39 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

Bmw530i seria 5 2010

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:37 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Bmw 528i 2012 - Full Options

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 11:55 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Durrës

BMW SERIA 5 528 I VITI 10 SUPER NE GJENDJE

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 09:48 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

BMW 528i x-DRIVE 2.0 benzin + gaz 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 08:50 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

SHITET BMW SERIE 5 F10, 2011

11 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Qer 16:12 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmw F10 528i

11 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Qer 11:39 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Fier

2011 bmw 528i

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
07 Qer 10:35 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

BMW SERIA 5 528 2.0 BENZIN ME TARGA

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
03 Qer 01:05 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

BMW 528i Look M5

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 10:18 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Elbasan

BMW 528i

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 16:18 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Durrës

Bmw e60 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 11:01 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 2015 100% gaz

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Maj 19:16 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Durrës

Shitet Bmw 528i Automat 2012 Benzin Gaz Princ Super Okazion

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 15:12 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Has

Bmw 528i

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 17:18 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Berat

Bmw f10

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 22:29 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

BMW E60 528i VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Maj 20:25 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Shitet bmw 528i

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 16:03 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

SHITET!!! BMW 528i

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 13:57 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

BMW 528

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 18:07 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

BMW 528i benzine 1999

3 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Pri 18:01 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

SHITET BMW 528i 2011

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Pri 21:52 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Durrës

Shitet BMW 528i

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 20:38 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

528i full

13 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 15:54 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Durrës

Bmw 528i ������������benzine

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 13:33 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Bmw 528i Benzin F10 Viti 2011 Behet me gaz 100%

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 21:46 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Bmw seria 5

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 06:59 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Bmw seria 5 528 X DRIVE

1 EUR

28 Shk 15:40 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Motorr per bmw

1 EUR

18 Shk 20:48 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Sarandë

Bmw 528I

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 13:56 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

BMW 528i

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 00:16 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Bmw seria 5

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 18:09 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Bmw seria 5

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 21:47 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Bmw seria 5

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 07:02 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Bmw seri 5

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 17:00 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Bmw seria 5

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 22:16 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Bmw Seria 5 !

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 13:33 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Bmw seria 5

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 13:24 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Bmw seria 5

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 00:29 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

SHITET BMW!!!!SUPER GJENDJE

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 528i | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione